Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerinted 300ezres nettóból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted 300ezres nettóból mennyi az igazságos gyerektartás összege ami jár?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 10:06
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 anonim ***** válasza:
100%
Tudod vállalni az osztott felügyeletet? Ha pl magánórákra jár, vagy szakkörre oda is el kell vinned és fizetned kell.
2022. aug. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/102 anonim ***** válasza:
75%
Szerencsére nem te döntöd el. 2 napja ezen szirénázol itt, mint valami fürdősk.urva, nem szégyelled magad felnőtt férfi létedre?
2022. aug. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 anonim ***** válasza:
2022. aug. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/102 A kérdező kommentje:
33 ez nem az én kérdésem
2022. aug. 4. 15:02
 35/102 A kérdező kommentje:
De én döntöm el. Engem nem fog így lehúzni az tuti
2022. aug. 4. 15:03
 36/102 anonim ***** válasza:
84%

35#

Nem te döntöd el. Hanem majd a bíróság.

2022. aug. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 anonim ***** válasza:
64%

Nekem 220E a fizum (közalkalmazotti bértáfel/köszi kétharmad.../), és így ítélt meg a bírónő a két gyermekem után 80-at. Meg kell egyezned az anyjával, ha albiba mész, akkor érje be 40-nel, mert a lakhatási költség után nem marad semmid.


A mostani lakhatási helyzet mellett minden elvált férfi kb. tökön lövi magát, ha nem jut innen-onnan plusz bevételhez. Ha nem a szüleimhez költöztem volna, akkor most én is egy zártkerti présházban élnék, mert nekem sincs 100ezrem egy főbérlő zsírját növeszteni.

2022. aug. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 anonim ***** válasza:
23%

Nyári tábor, fogszabályzó meg társai extra kiadások és nem az alapvető szükséglet részei.


Az, hogy a szülők elváltak az szomorú de ettől meg egyik felet sem kell 20 évre szinte földönfutóvá tenni mert jaj a gyermek.


Lehet venni olcsóbb cipö, nem márkás hátizsákot és hopp maradt egy csomó pénz.

Az előtt kellene gondolkozni mielőtt megvan a gyerek.


Kérdező, ha irreális összeget akar az anya akkor jobb bíróságra menni. Nem csak a gyereket nézik hanem azt is, hogy te hogyan tudsz megélni.

2022. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 anonim ***** válasza:
100%
38 már többet fizet. azon sírt itt tegnap. de megértem, csak akkor tényleg vegyen részt a gyerek életében.
2022. aug. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 anonim ***** válasza:
86%

"Nyári tábor, fogszabályzó meg társai extra kiadások és nem az alapvető szükséglet részei."


????


Nyári táborba általában nem azért megy a gyerek, mert az egyedülálló anyukának kell a plusz költség, hanem mert nincs hova rakni a gyereket, tekintve, hogy nincs annyi szabija.


A fogszabályzó meg alap egészségügyi kezelés, nem ugyanaz, mint az IPhone. Durvák vagytok, bmeg, hogy megcsinálni megtudjátok a gyereket, de utána már ilyen szinten lesz*rjátok.


"Az, hogy a szülők elváltak az szomorú de ettől meg egyik felet sem kell 20 évre szinte földönfutóvá tenni mert jaj a gyermek."


Ja, anyuka meg a gyerek lehet földönfutó?


"

Kérdező, ha irreális összeget akar az anya akkor jobb bíróságra menni. Nem csak a gyereket nézik hanem azt is, hogy te hogyan tudsz megélni"


A bíróság ezt pont nem nézi, mármint nem érdekli, hol laksz, mennyi az albérleted, satöbbi. Ők a gyerek szükségleteit nézik, és pont ezért, 30 ezres fizuból biztos nem 40 ezret fognak megítélni, hanem legalább 60-at.

2022. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!