Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerinted 300ezres nettóból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted 300ezres nettóból mennyi az igazságos gyerektartás összege ami jár?

Figyelt kérdés
2022. aug. 4. 10:06
 51/102 anonim ***** válasza:
100%

3 hónapig álláskeresési járadek van. Mit fogsz mondani miből fizeted az albérleted meg a többit? Ez a feketezés azert necces mert igy még simán a gyereked is elveszíted...

MIÉRT NEM akarsz közös felügyeletet?? Jónéhányan javasoltak, ugy nem fizetnel semmit. Ez miért nem opcio???

2022. aug. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 anonim ***** válasza:
100%
mert csak megcsinálni élvezte
2022. aug. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/102 A kérdező kommentje:
Én mondtam neki h vetesse el. Nem akarta. Hát akkor nevelje fel hajrá, engem biztos nem tesz tönkre
2022. aug. 5. 09:06
 54/102 anonim ***** válasza:
100%
És akkor csodálkozol... no komment de nyugodj meg ez igy nem fog működni
2022. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Nem tudod visszacsinálni. Az a gyerek megszületett. De tényleg nem érzel késztetést arra hogy annak a gyereknek az apja legyél?
2022. aug. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/102 anonim ***** válasza:
100%
Jó, menjél el feketézni, a bíróság akkor is megállapít anyukának valamennyi gyerektartást - nem a munkanélkülit figyelembe véve, hisz az csak 3 hónapig jár, hanem a gyerek költségeit számolva -, és annyi, hogy legrosszabb esetben az állam fogja fizetni helyetted, viszont ezesetben bármikor az életben bejelentett munkád lesz, le fogják vonni belőle visszamenőleg. Bármi értéktárgyad van/lesz, akár egy autó, arra is ráterhelik végrehajtással.
2022. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem beszélve hogy börtön is járhat gyerektartás nem fizetése esetén. Valamint pénzbírság és közmunka is kiszabható.
2022. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/102 anonim ***** válasza:
100%

Kérlek titeket, ne dobálózzatok ezzel a váltott felügyelettel, mint valami vitenámi balzsammal, ami mindenre gyógyír.

Ez a dolog egyáltalán nem mindenkinél működik!

Pl. ahol zsigeri gyűlölet él bármelyik félben is a másik iránt, ott a gyereket gyakorlatilag kikészíti a heti-kétheti váltás. A legtöbbször az a legjobb megoldás, ha a gyerekeknek az egyik félnél van egy biztos bázisa, és onnan látogatják a másik szülőt. A lakhatási nyomort nem fogja megoldani, ha a gyereket felesben nevelik.

2022. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/102 A kérdező kommentje:
Fizetem majd ami megítél a bíróság de a legminimálisabb összeget fogom kiharcolni. Szerintem be tudom fenyegetni őt is ne erőltesse ezt és fogadjon el 30at amíg szépen mondom vagy rossz élet jön rá.
2022. aug. 5. 11:06
 60/102 A kérdező kommentje:

NEM FOGOM A GATYÁM KIFIZETNI EGY GYEREKRE AMIT ÉN NEM IS AKARTAM!

Ő erőltette h megszüli. Akkor szenvedjen vele.

2022. aug. 5. 11:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!