Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan közöltétek a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöltétek a párotokkal, hogy válni akartok, ha harmadik fél miatt történik a dolog?

Figyelt kérdés

Nyilván ez nem egyik napról a másikra alakult így, odáig el is vezetett valami, hogy egy harmadik fél egyáltalán képbe jöhetett.

A részleteket félretéve, aki volt már hasonló helyzetben, hogyan közölte ezt a dologot otthon?



2023. jan. 11. 06:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Nem harmadik fél miatt történt. Egyszerűen elegem lett a birtoklási vágyából. Bele untam a negatív dolgaival, állandóan a jósnőh9z járt és jár is. 15 év alatt soha nem mentünk el még egy hétvégére sem kikapcsolódni nem hogy nyaralni. Ennyi nagyvonalakban.
2023. jan. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

#1 vagyok.

Mondtam neki hogy ez nem jó nekem, semmi életem nincs vele. Váljunk el!

2023. jan. 11. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, de leginkább arra lennék kíváncsi, hogy ahol volt harmadik fél részetekről, a bejelentésnél hogyan közöltétek ezt? Szeretném a legkevesebb fájdalmat okozni, de azt hiszem ez elkerülhetetlen, ha már így alalkult, hiába szépíti az ember...nem akarok tovább titkolózni vagy talán azt kellene és nem belemenni ebbe a részébe a dolgoknak? Inkább ne áruljam el ezt? De úgyis rövid úton kiderülne... plusz idegileg is annyira kivagyok már, hogy szerintem úgyis kibukna belőlem...csak szeretném okosan csinálni...
2023. jan. 11. 07:07
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Ezen nem lehet szépíteni, hiába akarod a szart selyembe csomagolva tálalni. Attól még szar marad. A legtisztességesebb az lett volna, hogy bátran egyedül lépsz ki abból, ami már nem felelt meg. De te sem tudsz 5 percig sem egyedül lenni, kellett az új biztos pont. Az ex férjem volt ilyen kapcsolatfüggő. Csak akkor lép ki minden kapcsolatából, ha az új fix pina be van biztosítva már.
2023. jan. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%
Te vagy a nő?
2023. jan. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

Barátnőmnél volt ilyen, ő fél éve csalta a férjét, a kapcsolatuk már előtte megromlott. Ő azt mondta, minél tovább húzza, annál jobb, mert legalább lesz ideje megismerni az újat, mielőtt borít mindent. Fél év után már annyira nyilvánvaló lett a dolog, hogy a férje kérdezett rá. Akkor ő bevallotta, de azt mondta, hogy két hete kezdődött és nem emiatt lesz vége a házasságuknak, hanem ettől függetlenül sincs értelme tovább folytatni.


Ők megbeszélték, hogy mi nem működött, mindenki elmondta a sérelmeit és kész.


Ha tényleg egy harmadik miatt válnál, akkor mondd el. De nem kell részletekbe belemenni. Az csak még több fájdalmat okozna, meg egyébként sem tartozik rá.

2023. jan. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%
Simán lebukott, nem kellett mondania semmit, mehetett amerre látott.
2023. jan. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
A volt férjem reszkető, nyafogó hangon kinyögte, hogy van valakije. Ennyi. Arra nem volt képes, hogy legalább méltóságteljesen viselkedjen, ha már ilyen hülyegyerek módon zárta le a házasságunkat...
2023. jan. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hogyan lehet méltóságteljesen viselkedni ebben a helyzetben, ha te vagy a húnyó? Ha te vagy a bűnös és tudod, hogy mekkora fájdalmat fogsz okozni a szavaiddal...

Igen, tudom, ennek eleve nem szabadott volna megtörténnie. De ha már eljutottam odáig, hogy most legyen vége a hazugságoknak, őszinte szeretnék lenni és szeretném lezárni ezt a kapcsolatot, hogyan lehet ezt a legkevésbé megalázóan tenni a másik fél számára? Tudom, ezt már sehogy...de mégis...

2023. jan. 12. 20:11
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

9-es nem a szavaiddal fogsz fájdalmat okozni, az már régen megtörtént, amikor összefeküdtél a másikkal. Amikor a szemébe hazudtál, nem egyszer, nem kétszer, hanem folyamatosan. Akkor nem érdekelt, hogy fájdalmat okozol? Az egész eddigi viselkedésed szerinted nem volt megalázó, csak most ne legyen az? Most már teljesen mindegy.

Zárd le és kész. Nézz a szemébe, mondd ki, hogy vége.

2023. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!