Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan közöltétek a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöltétek a párotokkal, hogy válni akartok, ha harmadik fél miatt történik a dolog?

Figyelt kérdés

Nyilván ez nem egyik napról a másikra alakult így, odáig el is vezetett valami, hogy egy harmadik fél egyáltalán képbe jöhetett.

A részleteket félretéve, aki volt már hasonló helyzetben, hogyan közölte ezt a dologot otthon?



2023. jan. 11. 06:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
10: az az igazán undorító, hogy az ilyen emberek nem fájdalmat nem akarnak okozni, hanem az a nehéz nekik, hogy nyíltan és őszintén kimondják, hogy gyökér módon viselkedtek a párjukkal. Hol érdekli őt, hogy fájdalmat okoz...? Az a baja, hogy nyíltan fel kell vállalnia amit tett.
2023. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen, ebben van valami, nem tagadom. Hiszen, ha nem akartam volna fájdalmat okozni, eleve nem történik meg ez...buta és önző voltam, már tudom...
2023. jan. 13. 14:07
 13/17 anonim ***** válasza:
77%
12: Tudod mit? Ha ennyire bűnbánó vagy és gerinces akarsz lenni, akkor szakíts/küldd el azt a 3.-at, aki miatt szakítanál, és ne is keresd többet. Ha még mindig válni akarsz ezek után, ha már tényleg menthetetlen az előző kapcsolatod, akkor válj úgy, tiszta lappal, hogy nincs senki 3. a képben.
2023. jan. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
67%
Ilyen egyszerű lenne a képlet... :) Elég tökös és gerinces vagy, hogy ezt megtedd? (13-as)
2023. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván nem a 3. miatt történik a dolog. Szerintem a rendes okot mondd, mert volt oka, ha bejött a 3. a képben. Nem kell bejelenteni a 3.-at szerintem , majd úgy is megtudja, de az nem az ő dolga már.
2023. jan. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
94%
15: Nem az ő dolga (a leendő ex-é), hogy átverték, megcsalták...? (az a viszony még az ő kapcsolatuk alatt kezdődött) Hát... A sunnyogás magasiskolája... Ha kiderül ez, akkor a régi partner mindig úgy fog majd gondolni a kérdezőre, mint egy jellemtelen, gerinctelen szar emberre. Egy őszinte beszélgetéssel, ahol kimondja, hogy megbánta, hogy ilyen jellemtelen volt, azzal tompítani tudja a dolgot. Feltéve, ha számít neki, hogyan fog emlékezni rá az, akivel egyszer szerették egymást(?)
2023. jan. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha korrekt vagy, legalább a méltóságát megőrizhette volna a leendő exed, de így...


A hónapokig/évekig tartó hazug sunyítás mindentől megfosztja a párokat, attól is, ami anno szép volt. :(

Nem akarsz fájdalmat okozni? Erre mikor jöttél rá? :))


Nagyon elkéstél, mert ez már ezen a szinten bőven okoz fájdalmat Te pedig gerinctelenné váltál és ezen a mostani bűnbánatod sem segít.

Ha rémes volt a kapcsolat, azért jött be a harmadik, az sem mentség. Valaki vagy korrekt, egyenes és őszinte ember, vagy egy kis gyáva nyomi sunnyogó.

2023. jan. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!