Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Inike kérdése:

Váljak, vagy ne?

Figyelt kérdés

24 éves nő vagyok, van egy férjem aki 32 éves. 8 éve vagyunk együtt, egy majdnem 2 éve házasok vagyunk. Van egy kisfiúnk, aki másfél éves.

A férjem jó anyagi helyzetű férfi, én átlagos családból származom. Tanultam, dolgoztam. Szóval teljesen átlagos ember vagyok, de a fizetésem az övének kb az 1/3 része volt.

A családja évek óta lenéz és nincstelennek tartanak. A ház sem közös, vagyonközösségi szerződést is írattak velünk. A családja sokat bánt és a férjem nem véd meg. Kisfiamra is tettek már megjegyzéseket, hogy milyen a haja, stb. A férjem akkor sem szólt semmit.

A férjem sokat dolgozik, ha itthon van, a wc-be menekül telefonozni, vagy youtubeozik a gyerekkel, hogy lekösse és ne kelljen aktívan játszani.

Háztartásban nem segít.

Szerettem volna néhanyszor kicsit leülni, beszélgetni, hogy törődjünk egymással, de csak annyit kérdezett: "én miről beszélgessek veled?"


Talán jobb lenne elválni, de még kicsi a gyerek és egyedül nem tudnék ilyen színvolanol élni és ennyi mindent megadni a gyereknek.


Ti mit tennétek a helyemben?


2023. márc. 11. 21:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
3%
A férjed helyében válnék, ha ezt a kérdést meglátnám.
2023. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Válj! Mihamarabb, rosszabb lesz!
2023. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Válj el.
2023. márc. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem véd meg, butának tart, a gyerekével nem foglalkozik és te csak a pénzt nézed????

Ha meg olyan fontos, akkor a gyerektartást fizesse! Te szépen válj el tőle, mert a gyereked abban fog felnőni, hogy téged az anyját az apja és a pereputya semmibe nézi. Azt akarod?

Ha idősebb lesz a kicsi mehet bölcsibe te meg dolgozni. És idővel akad olyan férfi, aki az ellenkezője lesz annak a majomnak, akivel együtt vagy.

2023. márc. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%
Már hogyne tudnál ilyen színvonalon élni a gyerkőccel? A fizuja egyharmadát simán megkapod majd gyerektartásra 😊
2023. márc. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Hova menjen? Hogyan éljen? Nincs semmije... A gyerektartásból nem fog lakást bérelni vagy lakást szerezni.
2023. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%
Mi a szarnak mentél hozzá? Mert két éve nyilván kedvesek voltak a szülei, de ha mégsem, megvédett. És nagyokat beszélgettetek. De most egy csapásra megváltozott, mi? A gyereket sajnálom, ti meg szégyelljétek magatokat!
2023. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
34%
Szégyellje magát, aki ilyeneket ír. Erre nagy szükség van.
2023. márc. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Hát az én férjem instant repülne, ha ilyet mondana nekem. Nekünk egy 8 hónapos babánk van, de ígyis minden nap beszélgetünk este legalább egy órát, heti 1-2 alkalommal szex is van, foglalkozunk egymással. Nyilván ő nem akar veled foglalkozni semmilyen formában sem. Mondjuk az tényleg gáz, hogy a pénz aggaszt a legjobban ebben a történetben. Engem jobban megviselne, ha a férjem a budiba menekülne előlem. Pont leszrnám a pénzt és reptetném.
2023. márc. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%
Hát fog fizetni gyerektartást, az elég sok lesz, és családi pótlékot is kaptok. A nagyszülőktől is meg fog kapni dolgokat.
2023. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!