Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Most mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 hetes terhes vagyok.

Ma tudtam meg. A párommal megegyeztünk pár honapja, hogy elkezdünk próbálkozni a gyerekkel.

Elsőre tegnap őrült neki, ma viszont puffogva jött haza. És közölte hogy azonnal elválik tőlem, ha csak az ötlete is felmerül bennem hogy ki kéne békülnünk a szüleivel. Elégé csalódott vagyok, tudom hogy nincsenek beszélő viszonyban, de ez azért elég szrul esett. Fel nem merült bennem ilyesmi.

Mindig kedves, s megértő volt velem. Nagyon szeretem őt.

De ha ilyen könyen mondogatja már most hogy válni akar, hogy bízzak benne? Nem is értem honnan jött neki ez. Néha van hogy rossz napja van, és puffog picit. Munkahelyi dolgokon, meg ilyesmi.

Ilyenkor kérni szokta hogy hagyjam picit békén. És másnap minden rendben. Alig veszekedtünk eddig, mindent meg lehetett beszélni vele. De ilyen zsarolás még soha nem volt.

Érdemes így bíznom benne? Hisz egy gyerek élete a tét.



#szülő #bizalom #Rossz szülő gyerek kapcsolat #Válni akar ha
2023. ápr. 20. 22:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

6os te mondasz baromságot...én per pill terhes vagyok és érdekes nem voltam 3 hetes terhes...és olyan nincs..amikor meg tudod h terhes vagy 1 menzesznek ki kell maradni ott meg már legalább 4 hetes vagy és még kb akkor sem biztos...kb 5-6. héttől van embrió 6. héttől meg szívcsőpulzálás és ha az megvan akkor állapítják meg az élő terhességet, de mind1 te aztán biztos jobban tudod.


Kérdező: nem értem mit pörög ezen a feleséged, tudja jól, hogy milyen körülmények voltak a te részedről is és az ő részéről is. Minket apósom le se szar, anyósom meghalt és bocsánat, hogy ilyet mondok, de ha élne se engedném a gyerek közelébe nem még, hogy ide jönne segíteni. Az én családom messzebb lakik, max havi 1x tudnak segíteni, de ezt vállaltam/vállaltuk. Ha a feleségednek meg ez nem megy akkor vagy azon gondolkodjon el, hogy tényleg akar-e gyereket vagy hogy Te vagy e neko így a megfelelő pár. Én pl. egy percig nem gondolkodtam és nem estem kétségbe, hogy hát ki fog segíteni. Itt van a férjem majd valahogy megoldjuk ketten.

2023. ápr. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
11 vagyok, 6os bocsi :D félreolvastalak...nem olvastam a nem szót :D
2023. ápr. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Es valoban, ki fog neki segiteni? A kerdes jogos.
2023. ápr. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%
13 nekem ki fog? És megannyi anyukának akinek nincs segítsége? Azért ne drámázzunk már, nem ikreket vagy 3asikreket fog szülni tutira, ha pedig mégis akkor meg lehet segítséget kérni hivatalos úton + van pénz amin lehet dadát vagy bejárónőt fogadni mondjuk...
2023. ápr. 21. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
En csak kerdezem. Mert ezt azert at kell gondolni.
2023. ápr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

10


"Viszont elkezdte pedzegetni, hogy ki fog neki segíteni ha az én szüleim nem."


Ti ketten lesztek segítségei egymásnak. Mi pont igy voltunk..


Figyeld majd meg, ahogy növekednek, és már nincs velük annyi nehézség akkor meg majd megpróbálják kiveni a kezetekből. De ha addig ti voltatok a babának, akkor senki nem fogja tudni kivenni a kezetekből, akár hogy trükközik bárki is.

2023. ápr. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
11. Neki jók voltak a családi viszonyai. Gondolom valami család tudat lehet, hogy úgy normális ha a szüleiddel jóban vagy. Vagy valami ilyesmi.
2023. ápr. 21. 09:47
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Ideje agymosast csinálni neki hogy hogyan viselkedjen veled!
2023. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
18. Hogy mi van? Úgy viselkedik ahogy kell neki. Szeret engem, és pont. Minek kéne agymosni?
2023. ápr. 21. 11:56
 20/22 anonim ***** válasza:
79%
Azt kene megertetni vele, hogy szamodra ez nem fer bele az ertekrendedbe. Ha pedig tenyleg szeret, akkor nem kenyszerit ilyen szituacioba soha. Ezt kene megbeszelni vele, hogy ne legyen ilyen B terve. Elobb lesz bejarono, meg bebiszitter, mintsem anyadek segitseget kerd. Ha pedig ugy gondolja, hogy ketten nem tudjatok felnevelni a gyereket, akkor ne vallaljatok. Nagyszulok nelkul is felno rengeteg gyerek. Ratok es itt rad is gondolok, sokkal tobb hazimunka, gyerekneveles fog jutni, mintha lenne nagyszulo, aki elviszi a gyereket a fociedzesre stb. A munkahely valasztasodat is befolyasolni fogja a felelosseg. Ha ezt tudatosan vallalod, akkor nem lesz gond.
2023. ápr. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!