Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem valóban emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem valóban emiatt miatt válna?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A húszas éveink második felében vagyunk, én is, illetve a feleségem is.

A feleségem bejelentette, hogy válni szeretne tőlem, azonban nehezen értem meg az okokat, értem, hogy komolyan megbántottam, és csalódott bennem egy hosszú folyamat során, azonban számomra összességben ez mégsem "válóok" .


-Egy hónapja egy péntek este közös programunk lett volna, ő azonban belázasodott, ezért én hazavittem, majd részvettem a programon. Számára ez lett a válóok, mivel egyedül hagytam, és szerinte a barátaim válaszoltam helyette, szerinte sokadjára. Én ezt nem érzem fairnek, mert a valóságban maximum!! havi 1x találkozom a barátaimmal (miatta, korábban sokkal többet jártam ki, ezt tudja), szerintem ez gyerek nélkül, 25-26 évesen szerintem nem szabad, hogy teher legyen.

-Különösen rossz viszonyba került a szüleimmel, akik tiszteletlenek voltak vele. Azt mondja, hogy ez indította el a lejtőn. Ez igaz, azonban azt ő is elismerte, hogy minden alkalommal gondolkodás nélkül a feleségem oldalára álltam, egy komolyabb utóbbi sértődés után meg is mondta, hogy nyugodtabban vállal ezek után velem gyereket.

-Azt mondja, kihasználom, hiszen 2.5 éve csak ő főz. Ebben igaza van, de a kontextus szerintem árnyalja. Lelkes szakács voltam, ő jelentette ki, hogy nem hajlandó az én ételeim enni, majd fél évig a munkahelyéről ettünk minden nap, és amúgy is heti több alkalommal rendelünk. Majd 1 évig munkanélküli volt, miközben én 40 órában dolgoztam, és mellette egyetemre jártam, és eltartottam, mindent én fizettem, miközben a főzésen kívül minden más házimunkát én végzek otthon (mosok, takarítok, pakolok).

-Azt mondja nem vettem neki drága ajándékokat, miközben ő tényleg rohadt drága dolgokat vett nekem, és a fejemhez vágja negatív dologként, hogy spórolok, és részvényekbe fektetem a megtakarításom.

Ez igaz, gyakran többet költött ajándékokra, de olyankor is max 20-30%-al többről van szó, és közben én tartottam el pályakezdő egyetemistaként.


dec. 15. 20:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
27%
Nem akarja az igazi indokot a fejedhez vágni, hogy nem jó, unalmas vagy kevés a szex veled. Legyél őszinte magadhoz, és ismerd el. Ami neked még pont jó, az neki kevés.
dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
31%

"A feleségem bejelentette, hogy válni szeretne tőlem"

Ha nem tudjátok megbeszélni, akkor be fogja adni, és kész. El kell fogadnod a döntését.

Azt viszont ne hánytorgasd fel neki, hogy te tartottad el pályakezdő egyetemistaként.

dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon meghallgatnám az ő oldalát is, van egy olyan érzésem, hogy elég máshogy látná ugyanezeket a dolgokat...

Nem tudjuk megmondani, neki/nektek mi 'elégséges' válóok, de majdnem mindegy. Úgy tűnik, hogy ő már nem boldog melletted, ha tényleg válni akar, sokat nem tehetsz.

dec. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
15%
Egy nő két esetben válik, és hagyja el a biztonságot: rossz szex, vagy új partner.
dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, leírhatjuk neked, hogy (az egyoldalú beszámolód alapján) a feleséged válási szándéka nem elég indokolt, de mire mész vele? Pobt elég indok bármelyikőtök részéről, ha már nem akar a másikkal lenni 🤷‍♀️

Ha kapsz 10 olyan választ, hogy neked van igazad, akkor petíciót nyújtasz be nála, hogy téved és nem akarhat válni, vagy mi?

dec. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%
Valóban. Nem kell egy nagy, súlyos dolognak történnie. Összeadódott a sok kis szar.
dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
82%

4) tudok még jó sok i dokot, kezdjük mondjuk a bántalmazó, kihasználó, vagy csak tiszteletlen partnerrel....

De jah, tudjuk, minden nő akkora céda, hogy csak farok miatt válik..hagyjuk már.

dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
*indokot
dec. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
14%
Toxikus nő. A kérdés nem ez, hanem az, hogy hogyan éltetek együtt eddig? Mióta ismeritek egymást? Eleve kevesen házasodnak ilyen fiatalon. Tényleg nem tűnt fel, hogy ilyen lesz? Az ilyen kukacoskodó nők nem tudják leplezni magukat és kb. az első randin kiderül, mi a dörgés.
dec. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
42%

"Egy hónapja egy péntek este közös programunk lett volna, ő azonban belázasodott, ezért én hazavittem, majd részvettem a programon. Számára ez lett a válóok, mivel egyedül hagytam, és szerinte a barátaim válaszoltam helyette, szerinte sokadjára."



Én is kivágnálak, mint a szart.


Az én párom tabit adott és ellenőrizte, hogy lejjebb ment-e a lázam. Mert szeret és becsül!


Nagyon jól teszi, hogy beadja a válást! Üzenem neki, hogy nagyon okos és talál helyetted jobbat! 👍

dec. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!