Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem valóban emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem valóban emiatt miatt válna?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A húszas éveink második felében vagyunk, én is, illetve a feleségem is.

A feleségem bejelentette, hogy válni szeretne tőlem, azonban nehezen értem meg az okokat, értem, hogy komolyan megbántottam, és csalódott bennem egy hosszú folyamat során, azonban számomra összességben ez mégsem "válóok" .


-Egy hónapja egy péntek este közös programunk lett volna, ő azonban belázasodott, ezért én hazavittem, majd részvettem a programon. Számára ez lett a válóok, mivel egyedül hagytam, és szerinte a barátaim válaszoltam helyette, szerinte sokadjára. Én ezt nem érzem fairnek, mert a valóságban maximum!! havi 1x találkozom a barátaimmal (miatta, korábban sokkal többet jártam ki, ezt tudja), szerintem ez gyerek nélkül, 25-26 évesen szerintem nem szabad, hogy teher legyen.

-Különösen rossz viszonyba került a szüleimmel, akik tiszteletlenek voltak vele. Azt mondja, hogy ez indította el a lejtőn. Ez igaz, azonban azt ő is elismerte, hogy minden alkalommal gondolkodás nélkül a feleségem oldalára álltam, egy komolyabb utóbbi sértődés után meg is mondta, hogy nyugodtabban vállal ezek után velem gyereket.

-Azt mondja, kihasználom, hiszen 2.5 éve csak ő főz. Ebben igaza van, de a kontextus szerintem árnyalja. Lelkes szakács voltam, ő jelentette ki, hogy nem hajlandó az én ételeim enni, majd fél évig a munkahelyéről ettünk minden nap, és amúgy is heti több alkalommal rendelünk. Majd 1 évig munkanélküli volt, miközben én 40 órában dolgoztam, és mellette egyetemre jártam, és eltartottam, mindent én fizettem, miközben a főzésen kívül minden más házimunkát én végzek otthon (mosok, takarítok, pakolok).

-Azt mondja nem vettem neki drága ajándékokat, miközben ő tényleg rohadt drága dolgokat vett nekem, és a fejemhez vágja negatív dologként, hogy spórolok, és részvényekbe fektetem a megtakarításom.

Ez igaz, gyakran többet költött ajándékokra, de olyankor is max 20-30%-al többről van szó, és közben én tartottam el pályakezdő egyetemistaként.


dec. 15. 20:40
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
94%

S hogy tanuljatok is valamit - mi az igazi ok. Szaknyelven úgy hívják érzelmi eltávolodás. Hétköznapi nyelven megfogalmazva a feleséged már nem szeret. Ezért tűnik minden "bagatell" dolog hibának, elviselhetetlen, feloldhatatlan problémának. Ti már csak papíron vagytok együtt, de a szívetek már külön.

Nem most kezdődtek problémák, egy folyamat vége mire valaki kimondja jobb lesz külön. Rengeteg apró jele volt ami mellett mindketten elmentetek, nem foglalkoztatok vele, s most csőstől hirtelen minden kiborult.

Ha van gyerek keressetek fel egy párterapot hátha menteni tud még valamit. Ha nincs akkor ne vitázzatok, ne keressetek felelőst, hibást, hanem békében engedjétek el egymást.

dec. 16. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Te szereted őt? Ha ő ùgy érzi, többször a barátaidat választod, + betegen otthon hagyod, akkor érezheti, hogy érzelmileg eltávolodtatok, vagy ,hogy nem eléggé fontos neked. Te szeretnéd ezt a házasságot tovább folytatni, vagy a megszokott életet engednéd el nehezen? Elég negatívan tüntetted fel a párod, kihangsúlyoztad az eltartottságát,ebből adódik a kérdés….te boldog vagy vele?
dec. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
55%

Hirtelen magas lázt ami kivált, legfeljebb a galóca.

Minden más vírusos, bakteriális, parazita, stb...nek van hosszabb lappangási, elhúzódó, megelőző tünete.

Amúgy ja, igazi férj kötelesség elkapni a kis feleségtől a nyavalyát,.és döglődni vele együtt...

Megteszem ezt esetleg egy olyan nőért, aki meg is érdemli.

De akik itt pattognak, gyanítom, még egy betonkeverő elől se lökné el a férje...

dec. 16. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
90%
Váljatok el. Mind a ketten azt kapargatjátok, ki tett többet a kapcsolatba, miközben mindketten azt érzitek, hogy a másik nem értékeli. Magyarán: már lexarjátok egymást, saját magatokra figyeltek a kapcsolatban, soha nem beszéltétek meg rendesen a sérelmeket. Ez elég válóok. Fiatalok vagytok, könnyen találtok passzolóbb partnert.
dec. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!