Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem valóban emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem valóban emiatt miatt válna?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A húszas éveink második felében vagyunk, én is, illetve a feleségem is.

A feleségem bejelentette, hogy válni szeretne tőlem, azonban nehezen értem meg az okokat, értem, hogy komolyan megbántottam, és csalódott bennem egy hosszú folyamat során, azonban számomra összességben ez mégsem "válóok" .


-Egy hónapja egy péntek este közös programunk lett volna, ő azonban belázasodott, ezért én hazavittem, majd részvettem a programon. Számára ez lett a válóok, mivel egyedül hagytam, és szerinte a barátaim válaszoltam helyette, szerinte sokadjára. Én ezt nem érzem fairnek, mert a valóságban maximum!! havi 1x találkozom a barátaimmal (miatta, korábban sokkal többet jártam ki, ezt tudja), szerintem ez gyerek nélkül, 25-26 évesen szerintem nem szabad, hogy teher legyen.

-Különösen rossz viszonyba került a szüleimmel, akik tiszteletlenek voltak vele. Azt mondja, hogy ez indította el a lejtőn. Ez igaz, azonban azt ő is elismerte, hogy minden alkalommal gondolkodás nélkül a feleségem oldalára álltam, egy komolyabb utóbbi sértődés után meg is mondta, hogy nyugodtabban vállal ezek után velem gyereket.

-Azt mondja, kihasználom, hiszen 2.5 éve csak ő főz. Ebben igaza van, de a kontextus szerintem árnyalja. Lelkes szakács voltam, ő jelentette ki, hogy nem hajlandó az én ételeim enni, majd fél évig a munkahelyéről ettünk minden nap, és amúgy is heti több alkalommal rendelünk. Majd 1 évig munkanélküli volt, miközben én 40 órában dolgoztam, és mellette egyetemre jártam, és eltartottam, mindent én fizettem, miközben a főzésen kívül minden más házimunkát én végzek otthon (mosok, takarítok, pakolok).

-Azt mondja nem vettem neki drága ajándékokat, miközben ő tényleg rohadt drága dolgokat vett nekem, és a fejemhez vágja negatív dologként, hogy spórolok, és részvényekbe fektetem a megtakarításom.

Ez igaz, gyakran többet költött ajándékokra, de olyankor is max 20-30%-al többről van szó, és közben én tartottam el pályakezdő egyetemistaként.


dec. 15. 20:40
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nyilván nem tutujgatást szeretnék hallani, hogy ezek alapján én vagyok a világ legjobb férje, hanem arra vagyok kíváncsi, hogy valóban elég lehet-e ennyi, vagy van más is, amiről nem mer, vagy akar beszélni.

dec. 15. 21:07
 12/34 anonim ***** válasza:
96%

4) "Egy nő két esetben válik, és hagyja el a biztonságot: rossz szex, vagy új partner"

Akkor én jól elcsesztem, nekem annyi is elég volt a váláshoz, hogy a férjem egy lusta here lett pár év után 😊

Mondjuk nem is vagyok akkora gyökér, hogy mástól kelljen várnom a 'biztonságot'.

dec. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
12) főleg, amekkora BiZtOnSáGoT átlagjózsi nyújtani szokott kishazánkban 😂
dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
80%

"valóban elég lehet-e ennyi, vagy van más is, amiről nem mer, vagy akar beszélni"


Nem a válás mellett szól, hogy ennyire nem ismered a feleséged?

dec. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
71%

Engem is hagyott magamra lázas betegen az exem.

Full nem érdekelte, hogy 38 fokos lázam van, létezni alig bírok, simán elment haverozni.


Miután hazajött megmondtam neki, hogy akkor én holnap elköltözöm, mert nekem nem fér bele, hogy én szenvedek, félúton a konyhába kb. elájulok, mert olyan szrul vagyok, ő meg masszívan szrva bele haverozgat.

dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
81%
10-es: én meg mondjuk megkértem volna a férjem, hogy főzzön nekem egy zacskós levest meg egy nagy fazék teát, ezeket meg zsepit meg lázmérőt meg lázcsillapítót készítsen oda a dohányzóasztalra, csomagoljon be egy pokrócba a kanapén és menjen, érezze jól magát. "Tabit" be tudok venni egyedül is ha kell, és a lázmérőt is tudom használni, és ha én beteg vagyok akkor jobb szeretek aludni vagy TV-t bambulni, mint hogy valaki jajistenkedjen körülöttem. A kérdés kapcsán kb. az 5-össel értek egyet egyébként.
dec. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
11-es: ennél banálisabb okokból is váltak már el embereke, de arra kíváncsi vagyok, a házasság előtt mennyi ideig jártatok, éltetek együtt, hogy ezek az ellentétek ennyire nem jöttek elő. Túl fiatalon házasodtatok szerintem. :(
dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
59%
15-ös, hogy sikerült azt a brutális 38 fokos lázat túlélni?
dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
33%

Nem arról van szó #16, hogy a számba kell adni a tablettát láz ellen, megtehetem én hanem az, hogy lázas valaki és elmegy a párja haverozni.


Ugye tudod, hogy a tabi nem mindig használ? Hogy bármikor 40° is lehet belőle, akár kórház???

dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom eldönteni hogy te ekkora hypochonder vagy, vagy csak attention whore. Ha nem lenne párod mit csinálnál? Anyukádat befektetnéd magad mellé 37.3 felett?
dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!