Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem valóban emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem valóban emiatt miatt válna?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

A húszas éveink második felében vagyunk, én is, illetve a feleségem is.

A feleségem bejelentette, hogy válni szeretne tőlem, azonban nehezen értem meg az okokat, értem, hogy komolyan megbántottam, és csalódott bennem egy hosszú folyamat során, azonban számomra összességben ez mégsem "válóok" .


-Egy hónapja egy péntek este közös programunk lett volna, ő azonban belázasodott, ezért én hazavittem, majd részvettem a programon. Számára ez lett a válóok, mivel egyedül hagytam, és szerinte a barátaim válaszoltam helyette, szerinte sokadjára. Én ezt nem érzem fairnek, mert a valóságban maximum!! havi 1x találkozom a barátaimmal (miatta, korábban sokkal többet jártam ki, ezt tudja), szerintem ez gyerek nélkül, 25-26 évesen szerintem nem szabad, hogy teher legyen.

-Különösen rossz viszonyba került a szüleimmel, akik tiszteletlenek voltak vele. Azt mondja, hogy ez indította el a lejtőn. Ez igaz, azonban azt ő is elismerte, hogy minden alkalommal gondolkodás nélkül a feleségem oldalára álltam, egy komolyabb utóbbi sértődés után meg is mondta, hogy nyugodtabban vállal ezek után velem gyereket.

-Azt mondja, kihasználom, hiszen 2.5 éve csak ő főz. Ebben igaza van, de a kontextus szerintem árnyalja. Lelkes szakács voltam, ő jelentette ki, hogy nem hajlandó az én ételeim enni, majd fél évig a munkahelyéről ettünk minden nap, és amúgy is heti több alkalommal rendelünk. Majd 1 évig munkanélküli volt, miközben én 40 órában dolgoztam, és mellette egyetemre jártam, és eltartottam, mindent én fizettem, miközben a főzésen kívül minden más házimunkát én végzek otthon (mosok, takarítok, pakolok).

-Azt mondja nem vettem neki drága ajándékokat, miközben ő tényleg rohadt drága dolgokat vett nekem, és a fejemhez vágja negatív dologként, hogy spórolok, és részvényekbe fektetem a megtakarításom.

Ez igaz, gyakran többet költött ajándékokra, de olyankor is max 20-30%-al többről van szó, és közben én tartottam el pályakezdő egyetemistaként.


dec. 15. 20:40
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
19%

Atyám, de gáz vagy...

Lázról volt szó!

A hőemelkedés mióta = vele?



"A testünk hőmérséklete normálisan 36-37 °C között van, a 37-38 °C közötti testhőmérsékletet hőemelkedésnek, a 38 °C felettit pedig láznak nevezzük."


- Google "okoska"!

Ráadásul a (még) felesége szerint ez a sokadik alkalom, hogy inkább a barátait választotta a közösen eltöltött idő helyett!!!



Arról nem is beszélve, hogy a képébe nyomta, hogy ő tartotta el!

Holott drágább ajándékot ő kapott.


Nem tudnak beszélgetni, a feleségének elege van.

Jogosan, mert a sok kicsi sokat csinál!


Mellesleg, akinek a barátok többet érnek, mint a feleség betegség idején - a láz leggyakrabban fertőző betegségek esetén alakul ki és aki legyint rá az érzéketlen.

Bár nyilvánvaló hogy ez az eset az utolsó csepp volt a pohárban.

dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
73%
jajj nagyon vicces ahogy vergődsz, vigyázz nehogy az idegtől hőemelkedésed legyen, mert még a végén mentőt kell hívni! :D
dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
86%

"Hogy bármikor 40° is lehet belőle, akár kórház???"


Nem kell 40 fokos lázra sem kórház, ha alapból egészséges felnőttről van szó.

dec. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
43%
Ne mondd már neki, ő 38 fokos láztól életveszélyben van!
dec. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
42%

Igen, megvette a drága ajándékot a férjének, a férje fizetéséből. Igazi asszonyok gyöngye.

Kérdező, minden okod megvan az örömre, hogy ez a nő magától el akar tőled válni. Segíts neki csomagolni és adj hálát az Égieknek.

dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
75%

"Arról nem is beszélve, hogy a képébe nyomta, hogy ő tartotta el!


Holott drágább ajándékot ő kapott."


Igen, mert azt, hogy valaki egy éven keresztül eltart simán túlszárnyalod azzal, hogy kétszer veszel 20-30 ezer forinttal drágább ajándékot neki karácsonyra.

dec. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
17%

Mondjuk a jelenlegi barátom 38 fokos lázából kétórán belül lett 40, hiába volt ott a gyógyszer, és azonnal mentő, kórház. Ha egyedül van otthon, simán belehal.


De tényleg magára kell hagyni a beteg embert, igen, teljesen elfogadott, és az a lenézendő, amikor ezt valaki nem veszi jó néven.

dec. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
14%

Ennyi sok egybites idiótát, de komolyan.


Bezzeg, ti hisztiznétek legjobban, hogyha a másik lelépne bulikázni, mikor ti betegek vagytok.


Addig persze nem probléma, ha mást a szrban hagy a párja, ugye? Nevetséges.

dec. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
76%

Ugyan mi a francért kellene mentő, kórház 40 fokos lázra? :D Ez ilyen 18-19. századi felfogás, hogy a betegségeket ilyen-olyan "láznak" hívták, és úgy fogalmaztak, hogy "elvitte a láz".

Értelmes ember ma már tud arról, hogy a láz a legritkább esetben kártékony normális állapotban lévő fiatalokra. Az itt terjengő fertőzések nem fognak 41 körüli lázat csinálni.

Szóval nem, nem kell 40 fokos lázra sem mentő.

Lázfóbia a jelenség neve, utána lehet olvasni.

dec. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
72%
Jól látod barátom, ezek csak indokok, de nem a valódi ok...
dec. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!