Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Empatikusan, korrekten közölje...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Empatikusan, korrekten közöljem, vagy tiltsam le, esetleg adjak új esélyt?

Figyelt kérdés

38 éves férfi vagyok, a feleségemmel közel 15 évet voltunk együtt, ebből 11 év házasság volt. Az elköltözésen oka az volt, hogy a feleségem teljesen kiforditott magamból, nem éreztem a tűzet, mindig azt csináltam amit ő kért. Ha nem, akkor hisztizett, manipulált.


A költözésem után mindig keresett. Az elején még ugyanúgy ahogy a kapcsolatban. Ha nem vettem fel, már számonkért. Utána mikor ebből elegem lett visszavett, elkezdett kedveskedni. Mikor ebből sem kértem rákapcsolt, jött ide, én küldtem haza.


Legutóbb azonban történt egy olyan, amin eltűnődtem. Eljött ide bejelentkezés nélkül, ekkorra már 4x mondtam neki, hogy maximum emberileg vagyok hajlandó kommunikálni, nem akarok békülni.


Akkor is a bekülés volt az oka, azonban hazaküldtem. Próbált szexuálisan is közeledni, nem engedtem.


Majd írt egy hosszú üzenetet, ezen meghatódtam, azt hittem változni fog, hogy ismét férfi vagyok.


Utána másnap rossz is volt, de nem kerestem. Este hívott újra, azonban nem engedtem magam, mert tudtam, hogy ha újra kezdjük ugyanez lesz előbb utóbb.


Nem tartott sokáig de keresett ő, én pedig megkérdeztem mikor válunk el? Erre ismét kibújt a szög, egyből anyagiaskodas, hogy én adjam vissza a tőle kapott gyűrűt, ő pedig vissza adja azt, amivel eljegyeztem, mert a többit a szülei állták. Illetve kérdezte, hogy ,, ennyire hatott meg a múltkori üzenet?? "


Ekkor elmagyaraztam, hogy semmit se változott. Manipulal továbbra is. Az üzenettel is.


Ma megint írt, hogy szexelni szeretne. Én mondtam neki, hogy tőlem ne várjon megoldást.


Erre újabb hosszú üzenet, amelyben feltűnt, hogy írja, hogy ő sokáig bosszút akart állni, de nem tette.


Kérdezem, hogy nem vagyok korrekt ?? Azzal jön, hogy én nem ilyen vagyok, ezek nem az én gondolataim, ezeket csak magamra erőltetem és mások adjak a számba, hogy nem is ilyen vagyok stb. Stb


Azt látom, hogy őt zavarja , hogy nem ő diktál, ahogy tette 10+ évig.


Az én alapvető problémám, hogy senki se számíthatott rám, mert nem lehetett csak úgy eljonni ha ő otthon van, mert akkor már biztos k.rv.zom ilyenek.


márc. 15. 23:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
16%

9-es remek példa arra a fajta nőre, aki szerint kb mindenért a férfi a hibás, érdekes hozzáállás...


Beteges kontrollmánia.


És akkor csodálkoznak az akaratos, "erős nők", ha senkinek nem kellenek.


Ha meg választ a férfi, egy kedves, normális, szerethető nőt, akkor meg csak azért teszi, hogy legyen, akit el lehet nyomni, meg uralkodni rajta...


Szóval mindig kitalálnak ez a kontrollmániás nők valami elméletet, miért vagy szar, ha nem őt választod.


Ja, és incel is vagy....

márc. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
35%

Most komolyan olyanok szavára adni akik stílusától a hideg kiráz? "megszabta" "remek". Az ilyen rideg akaratos lények szavajárása mindegyik. Kérdező, további jó játszmázást életedben, hogy ki mit SZAB 🤣🤣🤣

meg neked. Naponta mondogasd hogy ki mit szabott meg, és siránkozz mindenkinek, hogy neked 10 évig mindent megszabtak, miközben te vagy az isten.

Nem ilyen egy igazi férfi. Apósom ilyen, ezen nyáladzik egyfolytában hogy neki mindent megszabtak. Elég baja van vele a családjának.

márc. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Most komolyan, létezik ilyen tesze-tosza ember 38 évesen? A feleséged fordított ki magadból? Nem-nem. Te vagy tartatlan, ezen kellene változtatnod. Kezdd egy határozott nem-mel, aztán gondolkodj el, milyen életet is szeretnél magadnak.
márc. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Jezusom.

Egyaltalan miert tudja, hol laksz? Miert veszed fel neki a telefont? Miert nem adtad be a valopert? Nem irtal kozos gyerekrol, tehat nem gondolom, hogy nagyon tartani kellene a kapcsolatot. Letiltod, majd a birosagon talalkoztok, kesz. Vedd mar elo a tokeidet.

márc. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem tesze tosza hanem manipulátor. Ide is dicsekedni jött hogy a felesége hogy küzd ÉRTE, meg hogy annyira kell neki hogy még féltette is női ismerősöktől. A másik meg hogy tényleg pofátlanság a havercsajodtól hogy fix 100 %-nak veszi hogy család mellől ugrálsz neki. Taxi is van, meg tapintat is létezne. De persze ha bajban van megpróbálja, ez rendben is van, de ez ritka eset emiatt nem kell készenlétben állnod startra készen minden időpillanatban.
márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Minden kommentet szívesen fogadok és nem azért írok, hogy magamat mosdassam. Sok dologban hibás vagyok én is.


Egyébként itt nem arról volt szó, hogy nem mentem neki segíteni, hanem arról, hogy a telefont nem mertem felvenni, mert akkor rögtön ment a balhé. De sok esetben történtek hasonlóak. Volt, hogy összevesztünk, ekkor minden barátunknak, minden ismerosunknek elmondta, hogy én senki vagyok nélküle.


Én is hibás vagyok sok dologban. Leginkább abban, hogy nem voltam férfi. Azonban mindenben mellette voltam. Ha neki bármilyen nyűgje volt, akkor ott voltam. Értem ez alatt azt, hogy ruhákat vittem helyette vissza, mert nem tetszett neki otthon amit megvettünk de a próbafülkében azonban igen. Vissza vittem, mert neki ciki.


Amikor elköltöztem akkor is azt hallgattam, hogy takarodjak el, nélküle úgy se viszem semmire, majd éhen döglök. Amíg költöztem volt olyan, hogy megettem a régi házban egy csokit, mire megkérdezte, hogy ,, ilyen biztos lesz majd ha elmész? Lesz rá pénzed gondolom... "


Nem magamat akarom beállítani jónak csak a tisztán látás miatt.


Ezek ellenére folyamatosan keres, ide jár, sír, éjszaka üzeneteket ír, hangokat, hogy sír, videókat a közös nyaralásokról, ilyenek.


Nem akarok vele lenni de egyszerűen nem akarom bántani sem. Ezért megyek le ha ide jön, ezért veszem fel neki a telefont is.

márc. 16. 22:34
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagyis maradsz ugyanaz a palimadár aki mellette voltál. Menj vissza hozzá, jó az nektek úgy. Hú, de megráznám a válladat, hogy halló, ébresztő!!! Ő folyamatosan bánt, megaláz, te meg cserében sajnálgatod. Nem akarod bántani? Nem is kell. El kell felejteni. És venni egy jó csokit. Magadnak.
márc. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Te nem akarod ot bantani, de o siman bantott teged az elmult evekben. Lenezett, megalazott, semmibe vett. Amig felveszed neki a telefont es odaengeded, azt fogja gondolni, meg mindig egy par vagytok. El kellene mar inditani a valopert.
márc. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
"Nem akarok vele lenni de egyszerűen nem akarom bántani sem. Ezért megyek le ha ide jön, ezért veszem fel neki a telefont is." -ez nem így van. Még most is abban bízol, hogy majd megváltozik mert rájön, hogy elveszíthet. Ezért sem indítod el a válást.
márc. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem, a telefont is ki lehet kapcsolni egy családos privát időszakban. Ez evidens. Nem az hogy nem mered felvenni hanem lehalkítod és kész. Ebben mi a nem normális? Emberek millióinak van privát szférája, neki miért nem járt.

AZ meg hogy ruhákat vittél vissza, az nem egy nagy dolog, azt hittem most jön valami olyan hogy te valamit feláldoztál érte, ami fontos. Gondolom nem akartad hogy kidobott pénz legyen a ruha. Bocsi de sajnálom a feleséged. mert ez alapján hogy te ezen a telefonon csinálod a balhét, másban sem nagyon hiszem hogy reálisan tudod megítélni a dolgokat.

Biztos ő is hibás, de nem lehetett veled egyszerű.

márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!