Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek van az a fokú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van az a fokú elhízás/igénytelenné válás ahol jogos ha az egyik fél elhagyja a másikat?

Figyelt kérdés
Mostanában a feleségemmel töbször feljött köztünk ez a téma főleg mióta összefutottunk egy volt osztálytársnőnkkel.Régen ők jóban voltak mindketten 50valahány kilós hosszú barnahajú csinos lànyok voltak. Azóta jópár év eltelt igaz a párom 15 kilót hízott de ad magára és a mai napig egy nagyon csinos nőnek tartom. Viszont a volt barátnője elkezdett nekünk panaszkodni hogy beadta a válókeresetet a férje és egy ilyen meg olyan ember hogy tehettte ezt vele. Ezt a nőt úgy kell elképzelni hogy minimum 120-140 kg, tüsi őszes haja van, izzadt volt, kicsit bajszos is és tiszta aknés volt és kinyúlt cuccukban volt. Elvileg konyhán dolgozik. Azóta többször felhozta a párom hogy ha így nézne ki elhagynám e erre azt mondta még jóhogy és ő azt vágta hozzám engem csak a külső érdekel stb. Azóta se értem ezzel mi volt a baj de ő ezt többször felhozta hogy mennyire felszínes vagyok. Mire én azt feleltem van különbség aközött hogy vki meghízik meg aközött ha vknek hosszabb a bajsza mint nekem. Azóta többször mondtam neki hogy mennyire szép, mennyire örülök hogy téged vettelek el de még mindig ezen a volt osztálytárs dolgon lovagol.
ápr. 5. 20:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%

Én ezt nem értem... Ha összejövök valakivel, akkor annak a személynek ezek szerint szabad kártyája van arra, hogy teljesen elhagyja magát, ha pedig ez nem tetszik nekem, akkor én vagyok a rossz?


Bocs, de nem...


Nyilván ha pusztán az öregedés látszik a másikon, az nem életmód és döntés kérdése. De a teljes eligénytelenedés bizony lazán válóok.

ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
Persze lehet váló ok az eskü szövege egyáltalán jelent még valakinek valamit?
ápr. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Azért ez tényleg nagyfokú igénytelenség szerintem is.
ápr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%

2

Az eskü kétoldalú... Ilyen alapon egy alkoholista munkanélkülitől sem szabad elválni, hiszen a szent eskü tiltja. Szerintem a házasság van az emberért és nem az ember a házasságért.

ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
14%

Ha egy férfi elhízik, akkor a nő joggal hagyhatja el.

Ha de ha egy nő hízik el és a férfi hagyja el, az aljasság.

ápr. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
5 konkrétan leírtuk, hogy nem így van...
ápr. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
27%
4# nem arra értem hogy egy alkoholistátol vagy egy erőszakos embertől nem szabad elválni de egy elhízás miatt? A test az változik senki se lesz olyan 50 évesen mint mondjuk 18 évesen. Régen szerintem nem volt ilyen elválok mert meghízott aminek amúgy számos oka lehet.
ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

7

Tehát az eskü fontos, ha valaki eligénytelenedik, de nem fontos, ha egyéb problémája lesz? Érdekes gondolat.


Hízás alatt sem arra gondol senki, hogy feljön 5-10 kiló és 20 együtt töltött év után a test kicsit megereszkedik, hanem arra, amikor az ember teljesen elhagyja magát. Egyáltalán nem törvényszerű, hogy a párunkból 120 kilós monstrum lesz.

ápr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8%
#8 nem törvényszerű de inkább fontos hogy ne legyen semmi problémája a párunknak emiatt kell támogatni megbeszélni a dolgokat a változás érdekében nem rögtön válni. És ezt annak ellenére gondolom így akinek a soha büdös életben nem lehet felesége. Tehát engem ilyen sosem fog érinteni csak ez a véleményem.
ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

9

Egyáltalán hogy érted azt, hogy "rögtön" válni? Az ember eleve nem "rögtön" lesz 120 kiló, hanem szépen lassan. Itt azért nem egy rossz frizuráról vagy félrecsúszott nyakkendőről beszélünk.

ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!