Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek van az a fokú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van az a fokú elhízás/igénytelenné válás ahol jogos ha az egyik fél elhagyja a másikat?

Figyelt kérdés
Mostanában a feleségemmel töbször feljött köztünk ez a téma főleg mióta összefutottunk egy volt osztálytársnőnkkel.Régen ők jóban voltak mindketten 50valahány kilós hosszú barnahajú csinos lànyok voltak. Azóta jópár év eltelt igaz a párom 15 kilót hízott de ad magára és a mai napig egy nagyon csinos nőnek tartom. Viszont a volt barátnője elkezdett nekünk panaszkodni hogy beadta a válókeresetet a férje és egy ilyen meg olyan ember hogy tehettte ezt vele. Ezt a nőt úgy kell elképzelni hogy minimum 120-140 kg, tüsi őszes haja van, izzadt volt, kicsit bajszos is és tiszta aknés volt és kinyúlt cuccukban volt. Elvileg konyhán dolgozik. Azóta többször felhozta a párom hogy ha így nézne ki elhagynám e erre azt mondta még jóhogy és ő azt vágta hozzám engem csak a külső érdekel stb. Azóta se értem ezzel mi volt a baj de ő ezt többször felhozta hogy mennyire felszínes vagyok. Mire én azt feleltem van különbség aközött hogy vki meghízik meg aközött ha vknek hosszabb a bajsza mint nekem. Azóta többször mondtam neki hogy mennyire szép, mennyire örülök hogy téged vettelek el de még mindig ezen a volt osztálytárs dolgon lovagol.
ápr. 5. 20:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%
#10 arra értem hogy megváltozik valami a testén pl hízás akkor már az lenne a megoldás hogy válni kell? De lehet hogy én nem tudom ezt nekem nem lehet kapcsolatom sem lehet azért nem értem. Én emiatt nem válnék el.
ápr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
89%

11, 70 kg hízás az már igencsak nagy probléma, és nem csak esztétikai. Én is voltam kövér, nem a szokásos álaggodalmaskodó szöveget nyomom.


A 15 kilót sem értem amúgy, azt is korábban el kellett volna "kapni".

ápr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Van bizony. Ha nekem soha nem tetszettek az elhízott nők akkor miért éljek egy olyannal? Hogyan szexeljek vele ha egyszer nem áll fel rá? Vagy ha kimondtam az igent az miden jogról megfoszt? Én sem várom el, hogy bármi áron velem maradjanak, teszek magamért és tőlem se várja el senki. Ha én egy 50 kilós nőt választottam és nem egy 100 kilósat akkor ne legyen 100kilo. Vagy legyen de akkor ne engem hibáztasson ha vége lesz.
ápr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
61%

Egy esélyt kap tőlem.


Vagy változtat ha nem akkor pár hónap és lépek.


Aztán majd szakítás után hirtelen elkezd fogyókúrázni...


Ő sem úgy kívánt meg, hogy dagi voltam és én sem őt.


Az emberek úgy jönnek össze ismerkednek meg, hogy először a külsőt látják...ha ez változik minden változik.

ápr. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%

Én azért kifejezném újra, hogy a kérdező külön kitért egy olyan esetre, ahol a nő 15 kilót hízott (vélhetősem a kor és a lelassult anyagcsere) miatt, de megtartotta nagyjából az eredeti külsejét, és abszolút pozitívan nyilatkozott erről a jelenségről.


Nyilván nem fogunk örökké 20 évesnek kinézni és normális esetben ezt a társunk probléma nélkül tudomásul veszi. De nekem is van élményem arról, hogy egy teljesen egészséges, fiatal srác 85 kilóról 120-ra hízott a kapcsolatban. Nem gondolom, hogy kötelességem lett volna életem végéig tolerálni ezt.

ápr. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
34%
Aki ilyen szinten elhízik egy kapcsolatban,az nem csak azért van ,mert szimplán elengedte magát. Ez már igénytelenség,ami miatt depresszó is kialakulhat. Vagy előbb lett a depresszió,és emiatt hanyagoljacel.magát a házastárs. Ha viszont elindult a lejtőn,akkor előbb utóbb mindenben amit tesz,hibát lehet találni.
ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%

Mi ugyan nem vagyunk házasok, de hasonló helyzetben vagyok. Valamilyen szinten baromi rosszul érzem magam, hogy "felszínes vagyok", de a párom olyan mértékben lehízott másfél év alatt, hogy nem nagyon vonz már. Megemlítettem, de természetesen én vagyok a szívtelen. Ebből a helyzetből nem is lehet jól kijönni. :(

36N

ápr. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

A testsúly változás miatti elhagyást , nos én felszínes dolognak tartom, de mindenkinek meglehet a maga véleménye.

Mi is, mióta együtt vagyunk öregedtünk, meghíztunk, aztán évek múlva lefogytunk az egészségünk miatt, és ugyanúgy szeretjük, kívánjuk egymást. Mi mi vagyunk, az érzelmeink egymás iránt nem változnak, nem változtak attól, hogy épp hány kilók voltunk/vagyunk, vannak e ősz hajszálaink, ráncaink, a vonzalom is ugyanúgy megmaradt.

Lehet lepontozni, de ez a vélemènyem. Aki ilyen külsőségek miatt elhagy, az sosem szeretett igazán önmagadért.

ápr. 15. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18 egyetértek válni egy kis pocak miatt ugyan már.
ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!