Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért baj, ha taszítanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha taszítanak a túlsúlyos lányok?

Figyelt kérdés

Nem az olyanokra gondolok természetesen, akiken "van mit fogni", vagy "nőiesen telt" alkatuk van, hanem azokra, akik már szinte undorítóan, kórosan el vannak hízva.

A leggyakoribb ütőkártya az, hogy "de lehet, hogy nem tehet róla, mert mondjuk pajzsmirigy alulműködése van". Én viszont úgy gondolom, hogy ez egy kategóriába kéne essen pl. a mozgássérültekkel, egy kerekesszékes pl. nem szokta tagadni a bemutatkozásában, meg a fényképein sem, hogy ilyen problémája van, sőt, általában a kategóriájában keresgél.

Azokról természetesen nem is beszélve, akik csupán merő igénytelenségből válnak disznóvá, mondván, hogy biztos lesz majd, akinek így is kelleni fognak.


Engem nem érdekel, hogy másnak mi az ízlése, az viszont igen, hogy felszínesnek és bunkónak vagyok bélyegezve, amiért elutasítok egy súlyosan elhízott lányt.



2021. ápr. 2. 00:28
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
92%

Tényleg bunkó vagy.(disznó!??, röfi???)



De azzal semmi baj, ha olyannal jössz össze, akit vonzónak találsz.


Nekem nem tetszenek a szőke hajú, kék szemű pasik.

Valahogy nem is kerültem még soha olyan helyzetbe, hogy ezt bármelyiküknek is a képébe kelljen vágnom valamilyen degradáló címke formájában. Pedig ez alapján ugye én is felszínes vagyok, nem?

Magic.🤷‍♀️

2021. ápr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
99%
Kétlem, hogy bárki is elítélne. Mindenki azzal ismerkedik, akivel akar.
2021. ápr. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
96%
Nem elutasítod, hanem direkt sértő jelzőkkel provokálod őket is és minden jóérzésű nem kövért is. Normális ember egyszerűen nem jön össze olyannal, aki nem tetszik neki.
2021. ápr. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
71%

kinek baj? konkretan beszolt erte valaki, vagy mi?

senkinek nem baj es emiatt nem leszel bunko, engem is taszitanak a kover ferfiak. erre vagy csak az forgatja a szemet, aki maga is kover, vagy valami alszent okostojas.

2021. ápr. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan mintha elküldenék ötszáz emailt egy munkahelynek hogy NEM jelentkezem.
2021. ápr. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
31%
Nekem mem baj. Én meg az izomtalan, sovány pasiktól irtózom. És a túl kövérektől is. Szerintem ez normális dolog, ha irtózik az ember a szélsőségektől. Ez a pajzsmirígy dolog meg csak mentegetőzés a kövérek részéről. Otthon meg zabálnak megállás nélkül.
2021. ápr. 2. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj, de nem értem miért érzed azt, hogy ezt itt kell magyarázni. Lehet ezt szépen is mondani egyébként, nem pedig így.
2021. ápr. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg te foglalkozol ezzel túl sokat, még a gyakorira is kiírtál egy kérdést. Ha nem tetszik valamilyen típus, azt nem gusztustalan jelzőkkel illetem, hanem ignorálom, elkerülöm párkeresésnél. Ezt mindenki így csinálja. Szerintem több olyan típusú ember van, főleg személyiségben, akikkel soha nem jönnék össze. Mégsem kezdem őket fikázni sehol sem.

A pajzsmirigy-alulműködés, pedig gyógyszerrel kezelhető, szóval nem kifogás hosszú távon. Nekem enyhe van csak, szedem a gyógyszert, figyelek a szénhidrátfogyasztásra, mozgásra és teljesen normális a testalkatom.

2021. ápr. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
85%
Ők majd lefogynak. De te mihez kezdesz az okádék személyiségeddel? :)
2021. ápr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
92%

Nem baj egyáltalán.

A 9#nek például nem jönnek be,mert kékszemű vagyok és szőke izmos testalkatu.Viszont ez egyáltalán nem gond.Azért nem, mert nem kerülnénk olyan helyzetbe,hogy ezt,ahogy ő írta:A képébembe kéne vágnia.Ő is és én is olyanokkal vagyunk,aki tetszik és akiknek tetszünk.A többi nem lényeges.

Nem nyomulok senkire,és azért 90%ban vannak megfelelő vevőantennaim,amik elég jol működnek.

Vannak viszont olyan hölgyek ,akik vagy nem mérik fel a helyzetet,vagy valamiert megis intenzívebb kíserletet tesznek,hogy közelebb kerüljenek hozzám.Ennek a kezelesére is van a mód.

Nem egyszer kellett közölnöm finoman,hogy nem lennénk összhangban,és nem hinném,hogy lenne jövője egy kapcsolatnak.Erre lehet megsértődni is,de az mar nem érdekel,mivel nem vagyok bunkó.

A lényeg a tapintatos,burkolt,finom célzas,hogy nem vagy az esetem ,és ennyi.Ezt azert megertik,és többnyire nem okoz különös traumát sem.

Nem kell röfizni,meg disznózni.

2021. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!