Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy kedves ismerős házaspár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kedves ismerős házaspár férfi tagja élve az internet adta lehetőségekkel egyre messzebb és messzeb merészkedett társkeresőkön, most úgy tűnik válnak. Mennyire tipikus probléma ez manapság?

Figyelt kérdés

A férfiért tűzbe tettem volna a kezem,nagyon megbízhatónak tűnt,állítólag rengeteg emailt talált a felesége,amellett volt egy telefonja külön erre a célra,az emailezésekben magánéleti dolgokról írt és még fizetős prostival is egyeztetett árat :-/ ,a világ változott meg,hogy én úgy tapasztalom egyre gyakoribb az ilyen és hasonló eltévelyedés.

KOnkrét nem talált olyan bizonyítékot ami arra utalt volna,hogy második randira került volna sor,viszont küldött magáról képet a férfi a nőknek,sok nővel levelezett így,az egyikkel konkrét le volt fixálva,hogy műszak után megy a nőhöz.


A fiatalasszony nagyon el van keseredve,én pedig nagyon sajnálom őket,mindenképpen mentegetem a pasit,hogy emiatt még ne váljanak,bár én nem szólhatok bele azt tudom,,gyerekük nincs,úgy tűnik nem is lehet nekik.


2011. márc. 23. 14:23
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Én mivel annyira érdekelte a véleményem elmondtam,hogy azért beszéljék meg,mi okozhatta ezt az egészet.

Ők elsők voltak egymásnak,azt mondta a pasi,hogy a kíváncsiság vonzotta,emellett nem érezte azt,hogy a felesége még úgy szeretné mint régen,az apósának annyit mondott,hogy nagyon sajnálja a történteket.

2011. márc. 23. 14:43
 12/29 anonim ***** válasza:
47%

Komolyan nyomorba taszítjuk magunkat, és a média még rá is tesz egy lapátta.

Elhittük azt az álomképet, hogy a házasság az örök szerelemről és lángolásról szól. És kiakadunk, ha nem úgy van.

Régen az emberek nem feltétlenül érzelemből házasodtak, nem vártak szerelmet a házasságtól, sem heti 4 orgazmust. végiggondolták, hogy mit vártak az élettől és annak megfelelően választottak (azonos háttérrel vagy jobb háttérrel rendelkezőt, aki családot akart, azonos értékeket vallott) és ez a rendszer tartósnak bizonyult. ha szerelemből megcsalták egymást, az sem volt katasztrófa, mert nem voltak féltékenyek, hiszen nem voltak szerelmesek. A nőt ráadásul sehova sem engedték, igy ő nehezebben tudott félrelépni. Annak meg sokszor kifejezetten örültek, hogy a nemkívánt férjük másnál keresi az örömöket.


Erre most itt vannak a szerelemházasságok, a rózsaszín tévhitekkel, és tessék. miért hitte azt a férj, hogy joga van megcsalni a nejét, mert az már nem szereti úgy, mint eleinte? miért hitte, hogy mindig úgy fogja szeretni? mirét hitte, hogy semmi sem fog változni?

az emberek nagyon ostobák!

2011. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

14:52

Tapasztalt,reális véleményt íretál.

2011. márc. 23. 14:55
 14/29 anonim ***** válasza:
Nagy lehetőségeket nyitott meg az internet, sokkal könnyebben, akárkivel, akárhonnan, a lebukás minimális veszélye mellett lehet ma félrelépni, próbálkozni, hátha akad jobb. Szerintem sok házasságot tesz tönkre, régen nem volt ott ez a nagy kísértés. Hűvösödött a kapcsolat, v. összevesztek vmin, hát nem volt ott a szinte végtelen választék, amire cserélni lehetett a régit, és emiatt inkább rendezték a problémáikat. Ma meg akár már aznap randizhat az egész országból bárhonnan, több ezer lehetséges partner közül válogathat. Nagyon-nagyon sokat árt ez, számos család szétzúzásának az internetes társkeresők az okai!Olyan is ez, mint amikor a multik elkezdtek egyre tovább nyitva tartani, versenyezni, most már mindnek muszáj minden nap reggeltől-estig nyitva lennie.Egy kapcsolatban sem érezheti biztonságban magát az ember, elmúlik a nagy szerelem, aztán több ezer férfi/nő vigyorog a társkeresőből a felekre: már nem a régi a kapcsolatod? Válassz engem! És sokan élnek is a lehetőséggel, szerintem egyre többen, és még bőven helyrehozható házasságok mennek erre rá. Egyébként szerintem egy ilyen eset megbocsátható, de le kell ülni megbeszélni, hogy ez így nem mehet tovább, döntse el, mit akar, és ha a házasságát, felejtse el ezeket az oldalakat. Addig jár a korsó a kútra, míg el nem törik. Ne higgye, hogy ez csak flörtölgetés, ebből előbb-utóbb baj lesz, és belép a 3.
2011. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
tanítani kéne a konfliktuskezelést és azt, hogy honnan lehet felismerni, hogy menthetetlen a helyzet. mert sokaknak annyira nincs ehhez érzelmi intelligenciája és annyira megijednek, ha nem a média által harsogott álomkapcsolatban élnek, hogy bőven megoldható dolgok miatt válnak el.
2011. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
A házasságtörés nem új keletű dolog, csak mostmár nagyobb a nyilvánossága a net miatt, könnyebb tető alá hozni.
2011. márc. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Ismét beszéltem az érintettel,le van lassulva,pedig nem szedett nyugtatót,azt mondja úgy tűnik nem sikerült tizenvalahány év alatt kiismerni a másikat,a férfi most külön szobában alszik,állatólag fenhéjjázva beszél,hogy úgyis tudja,hogy a nő folyton visszaemlegetné a dolgot és akkor váljanak csak el.Furcsa...ha szeretem a másikat és ilyen szinten megbántottam mindent elkövetek,hogy legalább lássa megbántam.
2011. márc. 23. 15:55
 18/29 anonim ***** válasza:
89%

A flegmaság és agresszió klasszikus velejárója a lebukott megcsalónak, aki sértett büszkeséggel próbálja a másikra hárítani az erkölcsi felelősséget. Ilyenkor előjönnek az olyan viták, amik azt taglalják, hogy mit is csinált a másik, ami miatt megcsalásra került sor.

A megcsaló fél tudja, hogy itt már nem lehet megmenteni a kapcsolatot, így a büszkeségét próbálja megőrizni, nem vesződik a lehetetlennel, a kapcsolat újraélesztésével.

2011. márc. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Azt hiszem pont erről lehet szó.

Nagyon furcsálom ezt a viselkedést,hogy most még neki áll feljebb,persze szót ejt a kapcsolatban részéről érzett hiányosságoknak is,túl kevés együttlét és állítása szerint "MIndig is érezte,hogy valami hiányzik".

:-/ hát...akkor csak szexeljen a netes társkeresős csajokkal feladva a feleségét,mindent.

2011. márc. 23. 16:12
 20/29 anonim ***** válasza:
igen, most az fog jönni, hogy nekiáll azokkal szexelni :) és mindegyiknél konstatálja madj, hogy "hm...v alami hiányzik" :) ezek a pasik szoktak válás után elkallódni :( vagy visszakönyörögni az asszonyhoz.
2011. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!