Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egy kedves ismerős házaspár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kedves ismerős házaspár férfi tagja élve az internet adta lehetőségekkel egyre messzebb és messzeb merészkedett társkeresőkön, most úgy tűnik válnak. Mennyire tipikus probléma ez manapság?

Figyelt kérdés

A férfiért tűzbe tettem volna a kezem,nagyon megbízhatónak tűnt,állítólag rengeteg emailt talált a felesége,amellett volt egy telefonja külön erre a célra,az emailezésekben magánéleti dolgokról írt és még fizetős prostival is egyeztetett árat :-/ ,a világ változott meg,hogy én úgy tapasztalom egyre gyakoribb az ilyen és hasonló eltévelyedés.

KOnkrét nem talált olyan bizonyítékot ami arra utalt volna,hogy második randira került volna sor,viszont küldött magáról képet a férfi a nőknek,sok nővel levelezett így,az egyikkel konkrét le volt fixálva,hogy műszak után megy a nőhöz.


A fiatalasszony nagyon el van keseredve,én pedig nagyon sajnálom őket,mindenképpen mentegetem a pasit,hogy emiatt még ne váljanak,bár én nem szólhatok bele azt tudom,,gyerekük nincs,úgy tűnik nem is lehet nekik.


2011. márc. 23. 14:23
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
AZ ASSZONY EGY TÖBBDIPLOMÁS,OROSZLÁNCSILLAGJEGYŰ!,ÁPOLT,CSINOS,KEDVES NŐ,HATALMAS TARTÁSSAL ÉS BÜSZKESÉGGEL,JÓL TUDJA A PASI,HOGY ERRE A VONATRA TÖBBÉ NEM SZÁLL FEL...
2011. márc. 23. 16:27
 22/29 anonim ***** válasza:
ohohoh de hát én is pont ezt mondtam :( miért kiabálsz velem? :( pont azt mondtam, hogy az ilyen pasik azok, akik utána elkallódnak.
2011. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
szmájlik csak azért voltak, mert én az ilyen pasikat csak szánni és kinevetni tudom. (és nőket, ha épp ők csinálnak ilyen visszataszító dolgot)
2011. márc. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Még jó, hogy a pasas valódi énje a gyermekáldás előtt bukott ki. Így könnyebb lelépni a feleségnek és nincs gyerek, aki az egésznek issza a levét!
2011. márc. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Lemondtak ők már a gyerekről,feladták a próbálkozásokat.
2011. márc. 23. 18:12
 26/29 anonim ***** válasza:

Remélem, kihajítja a nő a nyomorultat.

Az ilyen ember annyira szánalmas, hogy még haragudni se lehet rá, csak szánni.

Nem is a megcsalás (ez szerintem megcsalás kategóriába tartozik), hanem az a hihetetlen gyávaság, amivel az ürge kezeli az egészet.

Még ahhoz is kevés, hogy elismerje a hibáját és megbánást tanúsítson.

Lehet, hogy a felesége is követett el hibákat, de ezt értelmes, érzelmileg érett ember nem úgy oldja meg, hogy elkezd titokban társkeresőzni, hanem úgy, hogy odaáll a párja elé, és ennyit mond neki: "ez és ez a gondom, szeretném, ha megváltoztatnánk, te mit szólsz hozzá?"

És az a szánalmas, hogy egy több mint egy évtizedes házasságban még idáig se jutottak el.

2011. márc. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

ja, a kérdésre meg nem válaszoltam :)

szerintem a kommunikáció hiánya, a gyávaság és a jellemtelenség elég tipikus probléma

de nemcsak manapság, mindig is sok ilyen ember volt

2011. márc. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Igaza van annak, aki azt írja, hogy a "férfi" a válás után el fog kallódni. Mert az ilyen érzelmileg retardált lúzernek csak addig nagy a mellénye, amíg stabil háttere van.
2011. márc. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Jónak kellett volna lenni az ágyban a "fiatalasszonynak", nem csak széttenni a lábát, és várni hogy a férfi kielégítse. Akkor talán - sőt biztosan - nem kereste volna máshol az élvezetet a férj. Mondjuk én olyan kapcsolatra vágyom, ahol a feleségem "lekorlátoz". Szerintem ez izgató. :) Ráadásul a bizalmat is erősíti.
2014. febr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!