Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi a hitelt érdemlő bizonyíték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a hitelt érdemlő bizonyíték a bíróságon gyermekelhelyezési ügyben? pl: vidoefelvétel mobiltelefonnal fotok?

Figyelt kérdés
és hogy bizonyítom be hogy a felvétel beállított volt és amit tartalmaz valójában nem történt meg.
2009. ápr. 4. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem akarod konkrétan leirni miröl van szó?mert igy nehéz lesz.és föleg gyermekelhelyezéssel kapcsolatban.verted a gyereket vagy rád akarjak kenni?
2009. ápr. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a hitelt érdemlő bizonyíték, amit a bíróság annak fogad el. Mivel szabad bizonyítás van, így ez lehet egy darab cetlire írt egy mondat is, de nem köteles a bíró elfogadni száz prominens tanú egyöntetű vallomását sem.
2009. ápr. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Sehogy. Ha rád nézve rossz fényt vet a felvétel, hiába beállított, hiába nem a valóságot tükrözi, az első benyomás elnyom mindent. Nem nagyon hallotam még olyat, hogy a bíróságon a bíró és az ügyészek végignéztek volna egy telefonos felvételt. Ha mégis, akkor tanuként kihallgatják az összes résztvevőjét a felvételnek.
2009. ápr. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nehezebb kérdést szerintem nemigazán tudtál volna feltenni.Én személyszerint 4 évig küszködtem a fiamért munkahely nélkül ,új élettársi kapcsolatban.Nálunk a helyi gyámügy az óvóda és minden létező barát volt aki hiteltérdemlően bizonyította,h alkalmas vagyok a gyermekem nevelésére,de mint mondtam így is 4 évig tartott a végleges elhelyezés!
2009. ápr. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs de lemaradt az igazán hiteltérdemlő igaszságügyi orvoszakértői vélemény amit a gyermekemen,a páromon és az elválni akaró apukán is elvégeztek.Ha Te úgy érzed h van mitől félni akkor inkább a gyerek érdekében próbáljatok kompromisszumra jutni a volt párodra,mert hidd el a gyreknek nem tesz jót ez a procedúra.
2009. ápr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!