Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tudom hogy a problémáimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy a problémáimat senki nem oldja meg helyettem, de kíváncsi vagyok más szemszögből nézve ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Na szóval terhes vagyok hamarosan szülök. Eddig minden rendeben volt a gyerekem apjával aki az első perctől kezdeve hitegetett hogy külön albérletbe megyünk, mert én hiába szerettem volna a bábát elvetettem volna, mivel az anyósomhoz nem szülök, mert hatalmas problémák vannak közöttünk. (Mindent megszabnak mikor keljek, mikor feküdjek, mikor és meddig legyek az udvaron, mikor vasaljak, mikor egyek, mikor takarítsam a szobát ahol alszunk és mikor az ő szobájukat, nem tetszik neki ahogy hajtogatok, és az ég világon semmi magán életünk nincs, az apjának is rossz természete van , ha olyan napja van mindennek lehord minket meg a fiát is, beleszólnak hogy ki keresztelje a gyerekünket, mi legyen a neve egyszóval mindenbe) A lényeg hogy én ezt meguntam,és haza jöttem. A párom ide nem jön lakni, meg is értem ő nem akar alkalmazkodni senkihez, csak ő ne érti meg hogy én sem. Na most az lenne a kérdésem hogy ha megszülök a gyereket biztos járni fog látogatni. De a szülei nem hiszem és kíváncsi lennék hogy hány hónapos kortol és mennyi időre viheti el tőlem a babánkat az anyjáékhoz látogatóba, mert én eltiltani nem akarom , nem tudom és ha tudnám sem tenném, Igazából mindennél jobban szeretem a gyerekem apját, de egyszerűen idegileg annyira kikészülök a családjától hogy nem bírom tovább. Ti mit tennétek a helyemben?
2014. szept. 22. 12:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Neked van munkád?
2014. szept. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
60%

Ezt a lépést akkor kellett volna megtenned, míg nem vagy terhes. Ezek szerint apukát nem hatja meg, hogy már nem vagy ott, változtatni pedig nem akar. (Például albérletbe költözni) Akkor bizony előbb is rájöhettél volna, hogy nektek nem lesz közös jövőtök. Ha megoldódott volna a lakhatás kérdés, ketten, külön költözve, akkor jöhetett volna a gyerek téma. (Én így tettem volna, bár eleve nem költöznék a párommal se anyóshoz, se a saját szüleimhez, mert előbb-utóbb problémák lesznek, hiába akar alkalmazkodni mindenki...az meg rosszabb ha nem is akar senki.) De ha már így alakult az életed, megpróbálnék normális körülményeket és rendszert kialakítani a gyerek életében. Már most azon gondolkozol, hogy apuka mikor viheti el majd a gyereket, tehát te is tudod, hogy ez a férfi nem fog értetek küzdeni, és éppen nem azon gondolkozik melyik albérletet vegyétek ki...ez szomorú.

Míg pici a baba, addig vele együtt mennék, és amikor már nem szoptatsz, és nagyobb, akkor akár 1-1 órára elvihetné. Ha pedig már önállóbb/illetve apuka is el tudja látni minden szempontból és nem vagy nélkülözhetetlen akkor hosszabb időre, vagy 1-1 napra is elvihetné...ha akarja egyáltalán ugye.

2014. szept. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
2-es gyönyörűen, célratörően leírta. Nincs is mit hozzátenni.
2014. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Igen dolgozom, hogy kapjam a gyedet meg az első félévben a terhességi gyermekágyi segélyt.
2014. szept. 22. 13:04
 15/25 anonim ***** válasza:
Na, kkor kell es egy albérletet es majd oda megy a parod. Ennyi.
2014. szept. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
A születendő gyerekem apja, ha otthagyom egy ilyen probléma miatt, ne letörve legyen, hanem keressen megoldást. Ezt a gyereket te egyedül fogod felnevelni ahogy elnézem.
2014. szept. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Az az alap gond veletek, hogy egy gyereket összehozni azt baromi könnyű, ha mindketten megfelelő egészségi állapotban vagytok, úgyhogy ezt a dolgot ki is pipáltátok. De ezen kívűl? Egy albérletet sem tudtok konkrétan kibérelni. Szerinted ez normális dolog? És egy gyereket hogyan fogsz ellátni? Jó hír, hogy legalább dolgozol valamit, kapsz is majd érte annyi gyest, hogy talán nem haltok éhen. Egyikőtök sem képes elviselni a másiknak a szüleit. Valahol én ezt megértem, nekem se normálisak anyósomék, de most akkor mi lesz ha se a szülőknél, se albérletben nem tudtok lakni? Te azt a kérdést tetted fel itt, hogy mennyi időre veheti el tőled a párod a gyereketeket, hogy megmutassa a szüleinek. Te nem látod, hogy mennyire gáz, már maga ez a kérdés is. Remélem, hogy 20 év alattiak vagytok, merthogy borzasztóan gyerekesen viselkedtek az biztos.

Ennek az egésznek az lett volna a normális menete, hogy összejöttök, összeköltöztök, gyereket csináltok. A párodat se értem. Tényleg ennyire nem képes gondoskodni rólad és a gyereketekről?

2014. szept. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
És egyébként nem hiszem, hogy rengetegen lennének a helyedben, mert a párok nagy többsége azért egy nyamvadt albérletet képes keresni, továbbá képes anyósékhoz elvinni a gyereket mutatóba, ezek után szoktak jönni a tényleges gondok, amiket már nehezebb megoldani.
2014. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ja hogy neki az ÁLMA EGY AUTÓ
2014. szept. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Ritka hülye hombre-t fogtál ki magadnak.
2014. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!