Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tudom hogy a problémáimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom hogy a problémáimat senki nem oldja meg helyettem, de kíváncsi vagyok más szemszögből nézve ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Na szóval terhes vagyok hamarosan szülök. Eddig minden rendeben volt a gyerekem apjával aki az első perctől kezdeve hitegetett hogy külön albérletbe megyünk, mert én hiába szerettem volna a bábát elvetettem volna, mivel az anyósomhoz nem szülök, mert hatalmas problémák vannak közöttünk. (Mindent megszabnak mikor keljek, mikor feküdjek, mikor és meddig legyek az udvaron, mikor vasaljak, mikor egyek, mikor takarítsam a szobát ahol alszunk és mikor az ő szobájukat, nem tetszik neki ahogy hajtogatok, és az ég világon semmi magán életünk nincs, az apjának is rossz természete van , ha olyan napja van mindennek lehord minket meg a fiát is, beleszólnak hogy ki keresztelje a gyerekünket, mi legyen a neve egyszóval mindenbe) A lényeg hogy én ezt meguntam,és haza jöttem. A párom ide nem jön lakni, meg is értem ő nem akar alkalmazkodni senkihez, csak ő ne érti meg hogy én sem. Na most az lenne a kérdésem hogy ha megszülök a gyereket biztos járni fog látogatni. De a szülei nem hiszem és kíváncsi lennék hogy hány hónapos kortol és mennyi időre viheti el tőlem a babánkat az anyjáékhoz látogatóba, mert én eltiltani nem akarom , nem tudom és ha tudnám sem tenném, Igazából mindennél jobban szeretem a gyerekem apját, de egyszerűen idegileg annyira kikészülök a családjától hogy nem bírom tovább. Ti mit tennétek a helyemben?
2014. szept. 22. 12:29
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

3 éves koráig nálad látogathatja az apa is, a nagyszülők is.Gondolom,ha nem rendeződik a helyzetetek,akkor válás lesz a vége,ez a bírói gyakorlat.

Ahogy mások is írták,egy megoldás van,közös lakás vagy albérlet.A leírtak alapján vissza ne menj anyósékhoz,kikészülsz,és az a babádnak is árt.Neki nyugodt édesanyára lesz szüksége.A párod gondolkodhatna érettebben,de úgy tűnik,fontosabb egy autó,na meg,amit az anyukája mond :(

2014. szept. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szerintem helyesen cselekedtél. Meg volt beszélve hogy télen mentek albérletbe, ő volt az aki visszakozott, ráadásul csak a saját álmai miatt... én is léptem volna mint a huzat. Még nincs veszve semmi, még meggondolhatja magát. Esetleg pár nap lecsengése után meghívhatnád egy közömbös helyre ahol csak ketten vagytok és megbeszélhetnétek nyugodtan, hogy hogyan tovább. Nincs itt még minden veszve.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak, 2 éves kora előtt nem adnám oda a gyereket, addig jöjjön aki látni akarja oda hozzád. Utána egy-egy órára, később fél napokra is elviheti. 3 éves kora után nála is aludhat. De mint írtam, inkább a kapcsolatot próbáljátok meg rendezni. Aludjatok párat külön, mindenki nyugodjon meg, aztán hívd el egy randira és beszéljetek. A folytatás rajta múlik...

2014. szept. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Mikor én terhes lettem mi is megbeszéltük mindent,kinek mit kell feladnia ahhoz,hogy jól működjön a mi kis HÁRMASUNK.

Megbeszéltük mi lenne ha a az ő szüleivel élnénk egy évig és mi lenne,ha az én szüleimmel.

Nem tudtunk megegyezni,szinte mindenben nekem kellett volna engednem.Nem a büszkeség,hanem a józan ész tartott vissza,hogy úgy tényleg nem jutnánk egyről a kettőre.

Fiatalok voltunk bizony,plusz terhet raktunk volna a szülők hátára bizony és őszintén hálásak lettünk volna minden segítségért.

A párom is hiába volt 25 éves,mint a te párod erősen függött az anya-mama véleménytől,befolyásolástól.

Iszonyat nehéz volt és sok harc mire megértették,hogy mi mi vagyunk ez a mi életünk és majd mi elirányítgatjuk a dolgainkat.

Vagyis én irányítgattam.Apuka annyira hozzászokott,hogy mindig anya-mama dönt,hogy nekem kellett mindent a kezembe venni.

Most 10 évvel később sem tud olyan keménykezű férfi lenni,mint amiről álmodoztam,de sokat fejlődött illetve a szülők is csillapodtak mindkét oldalról.

Bazi nagy kitartás kell hozzá és erő,de szerintem érdemes megpróbálnod.Biztos nem véletlenü vagytok együtt 10 éve.

2014. szept. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek aki szakított rám időt és leírta a véleményét. Talán tényleg fel kellene hívnom, hátha megtudjuk beszélni, bár nagyon kevés esélyt látok rá. Biztos vagyok benne , hogy ő még mindig azon az állásponton van hogy ha nem az anyjáéknál akkor sehol. Nagyon nehéz így, mikor ultrahangra megyek és ,mindenki a párjával van én meg egyedül, igaz anyám kézzel lábbal jönne velem , de egyszerűen majd elsírom magam és nem akarom hogy ezt végig nézze.Azoknak a hozzá szólóknak üzenem akik úgy értelmezték a kérdést, hogy én az anyósomtol el akarom dugni a gyereket, meg félek hogy elviszik tőlem, rosszul értelmezték. Én csak azt szerettem volna tudni, hogy aki járt már ilyen helyzetben , megviseli e a gyereket ha hordozzuk pár kilométerrel arrébb elviszi az apja pár óra hosszára. Minden esetre köszönöm mindenkinek, egyenlőre fogalmam sincs mit tegyek, és abban se vagyok biztos , hogy most nekem kellene tennem valamit.
2014. szept. 25. 09:16
 25/25 anonim ***** válasza:
Mikor terhes lettem, elhagyott a párom, de látogatta a gyereket folyamatosan, mikor nagyobb lett, onnantól elvitte, először csak órákra majd hétvégente, nem viseli meg a gyereket, Ő így nőtt fel, azt mondja,hogy két apja van, az igazi és a férjem aki neveli!
2014. szept. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!