Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megkaphatja anyam a gyerekeimet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkaphatja anyam a gyerekeimet?

Figyelt kérdés

Elvaltam 6 eve .A gyerekeim nalam lettek elhelyezvel.Van sajat hazam hiteles.Anyukamhoz koltoztem masfel evig ott laktam nala.De nem jottunk ki.Anyu az osszes penzt kovetelte raktam

A gyerekeimet teljesen ellenem nevelte ..kivevel a legkisebbet azt nem tudta velem volt egy szobaba.A ket gyerekem aki anyammal volt egy szobaba folyamatosan betegek voltak es allandoan dolgoztata oket.ok felnek is tole.elzavart anyu haza koltoztem sajat hazamba kisebbik leanyommal.akkor is megfenyegetett anyu nem vihetem magammal a leanyt.tobbszor ijezgette is oket.A masik ket gyerekemet nem adja vissza feljelentett a volt ferjemmel birosagon.A rendorsegen elotte en de a rendorseg anyam partyara allt.nem ertem miert az a celjuk hogy tonkre menjenek a gyerekeim?Birosag ugy erzem az en partomra allt voltam bent erdeklodni.Mire szamithatok birosagon?vissza kapom masik ket gyerekemet?



2014. nov. 21. 14:53
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
85%

Helyesírási szótárt megkereshetnéd!!!!


Ez az egész túl kusza.. ha volt házad minek mentél anyudhoz? Mikor elköltöztél miért nem mentetek mindannyian??? Ha nem látod el rendesen, tisztességesen a gyerekeket, nem teremted meg neki a dolgokat akkor elveszik.

2014. nov. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
90%
Ott hagytad a gyerekeidet???Pffff
2014. nov. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Bocsi telorol irok.

SZERINTED hogyan ha nem enged anyam a kozelukbe..a gyerekeket elakartam hozni anyu nem engedte..amikor jo ido volt elakartam vinni oket anyam nem engedte..kulomben az a ket gyerek mitol van rosszul anyamnal allandoan?engemet is tonkre tett anyam..de szerencsre helyrejottem felig..itt nyugodt vagyok sajat hazamba.

2014. nov. 21. 15:02
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Minek költöztél akkor oda? Mikor a kicsivel elköltöztél miért nem vitted a többit?? Ha nem engedte miért nem hívtál rendőrt h nem engedi elvinni???
2014. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Meg annyi a gyerekek vissza akartak velem jonni..tobb alkalommal is mondtak..radassul azt is idegesiti anyam oket..utana ugy megfenyegete oket..rosszul lettek a gyerekek
2014. nov. 21. 15:04
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Mekkorák a gyerekek? Suli vagy ovi után fogod őket és hazaviszed. Vagy anyukádnak van bármiféle papírja arról, hogy ő a gyámja? Férjed láthatásra se viszi el őket? Akkor utána ne anyádhoz hanem hozzád vigye vissza.
2014. nov. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nem engedte? Ilyen nincs. Nálad vannak elhelyezve elhozod őket és ennyi. Anyukád nem gyám. De miért hagytad ott őket? Nem igazán értem én ezt. Anyukád csak úgy gondolt egyet és közölte hogy elveszi a gyerekeidet? Gyámügynél voltál?
2014. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
ez az az értelmi szint, akinek segítség kellene ugyan, de az ember az értelmét sem látja, hogy miért tegye
2014. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
A ket gyerekem akik anyamnal vannak 10 .13 evesek..az utolso konnyen itelsz meg..en egyedul vagyok.ok tobben ellenem..azert csinaljak nincs penzuk nem dolgoznak se anyam se sogornom..
2014. nov. 21. 15:42
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy telóról írsz, még tudnod kellene helyesen leírni a szavakat. Borzalmas olvasni! Az meg, hogy anyukád nem engedi a gyerekeket, egy anyának nem kifogás! Én odamennék és elhoznám őket...ha kell rendőrrel! Olyan nincs, hogy a saját gyerekeim nem jöhetnek velem! Állj ki magadért, és a gyerekekért! Ha nagymama azt mondja hogy nem viheted, akkor maradnak? Nem értelek!
2014. nov. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!