Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megkaphatja anyam a gyerekeimet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkaphatja anyam a gyerekeimet?

Figyelt kérdés

Elvaltam 6 eve .A gyerekeim nalam lettek elhelyezvel.Van sajat hazam hiteles.Anyukamhoz koltoztem masfel evig ott laktam nala.De nem jottunk ki.Anyu az osszes penzt kovetelte raktam

A gyerekeimet teljesen ellenem nevelte ..kivevel a legkisebbet azt nem tudta velem volt egy szobaba.A ket gyerekem aki anyammal volt egy szobaba folyamatosan betegek voltak es allandoan dolgoztata oket.ok felnek is tole.elzavart anyu haza koltoztem sajat hazamba kisebbik leanyommal.akkor is megfenyegetett anyu nem vihetem magammal a leanyt.tobbszor ijezgette is oket.A masik ket gyerekemet nem adja vissza feljelentett a volt ferjemmel birosagon.A rendorsegen elotte en de a rendorseg anyam partyara allt.nem ertem miert az a celjuk hogy tonkre menjenek a gyerekeim?Birosag ugy erzem az en partomra allt voltam bent erdeklodni.Mire szamithatok birosagon?vissza kapom masik ket gyerekemet?



2014. nov. 21. 14:53
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
90%

Édes jó istenem! Vagy tényleg nem mondasz igazat vagy nem is érdekelnek a gyerek sorsa.

Mi a túróért értetlenkedsz? Miért fosol anyádtól? Ha elviszed a gyerekeket,megver? Én odamennék,megfognám a gyerekek kezét és kisétálnék az ajtón szó nélkül! És ezért más nem is szólhat,hisz a te gyerekeid. Anyádnak max láthatási joga van,ha van róla papírja,amúgy nagy ívben letojnám és többet feléje se néznék!


Viszont tuti elsumákolsz vmit,ezért a bíróság!

2014. nov. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de neked nem lehet segíteni! Vagy az értelmi szinteddel van a baj, vagy nem is érdekel az egész! Hány évesek a gyerekek? Hogy tudsz otthon nyugodtan aludni úgy hogy a hàrom gyerekedből csak egy van veled? Nem értelek komolyan! Valami itt tuti nem stimmel! Ha válaszolnál a kérdésekre tudnánk tanàcsot adni! Neked még tanulnod kellett volna nem gyerekeket szülni!!!
2014. nov. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!