Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért kellene Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene Szerintetek együtt maradni azzal, aki megcsalta a házastársát?

Figyelt kérdés
Egy hasonló kérdés miatt érdekelne.Azokat, akik elváltak emiatt, elég durván leszavazták.Csak őszintén írjátok meg, lehet ma olvasok olyan érveket, amik nekem is érthetőek lennének.:)
2017. jan. 22. 14:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én csaltam meg párom. Állandóan gyanúsítgatott, hogy megcsalom, mert az előző pasija megcsalta. Ekkor még semmi oka nem volt rá. Rendszeresen kiabált velem apróságok miatt, soha egy semmilyen kaját nem készített, nem főzött.

Végül megcsaltam akivel csak tudtam. Majd később külön is költöztem. Ez nem mindig olyan, hogy akit megcsalnak az ártatlan bárányka, a megcsaló meg egy velejéig gonosz ember.

2017. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#11


Elhiszem, hogy ez neked nem volt jó.A megcsalás viszont, akkor sem megoldás.Ami nem megy, nem kell erőltetni.Ezzel csak azt bizonyítottad, hogy tényleg olyan vagy, mint az előző pasija volt.Megérte?Nem.A vége mindenképp szakítás lett.

2017. jan. 27. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!