Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Mit csináljak, ha 1200 kalória...

Esme.avantgarde kérdése:

Mit csináljak, ha 1200 kalória alatt eszek, akkor rosszul vagyok az éhségtől, de fogyni akarok?

Figyelt kérdés

Napi 5ször eszek keveset, zöldséget, gyümölcsöt, de ha kiszámolom, hogy 1000 kcal, két étkezés között már korog a gyomrom, este 7kor meg néha már rosszul vagyok az éhségtől... (6kor vacsizok)

167/77


2011. máj. 24. 18:17
1 2
 11/15 TOMAtm ***** válasza:

vegyél króm tablettát.

ne egyél abszolute szénhidrátot.a vércukor alacsonyan tartása okozza az éhség-rosszulléteket,a rossz kedvet meg mindent ami a fogyózással együtt jár.amint beáll a szénhidrátmentes étkezéstől a ketózis(3-4 nap) nem lesz semmi bajod,nem fogod kívánni a kaját sem.

2011. máj. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
FIGYELJ HA ELOLVASOD EZT A VÁLASZT FOGADD MEG ÉN GOGYNI AKARTAM, DE KÉPZELD MI LETT VELEM NEM BIRTAM KI HA KEVESEBBET ESZEK SZÉDÜLÖK.EZÉRT INKB SPORT
2011. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nem csak azt kell nézni hogy mi hány akloriát tartalmaz hanem hogy mennyire emeli meg a cukor szintet a vérben és mennyi ideig (glikémiás index GI) olyan ételeket fogyassz amiknek alacson a GI értéke, így később leszel éhes (pl alma, káposzta, lencse, narancs)
2011. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
szia itt talalsz mintaetrendeket : lifetilt.hu es a kaloriat itt tudod szamolni kaloriabazis.hu
2012. dec. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Alapanyagcsere, aerob + súlyzós edzés, zsírégető tartomány. Ezek olyan szavak, amiket minden diétázónak alaposan ismernie kell. Google a barátod :)
2015. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!