Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Terhesség 90 napos diétával?

Terhesség 90 napos diétával?

Figyelt kérdés
Véleményeket szeretnék kérni!Nem tudom,hogy terhes vagyok-e, mert már 3 hete késik, viszont a teszt negatív!A diétát a 20 napja csinálom, reggel megiszok egy sima kávét, tej és cukor nélkül, később gyümölcsöt reggelizek, de egész délelőtt hányinger hullámok törnek rám, és néha már az ájulás keringet!Van amikor délután is rám tör, de az már enyhébb lefolyású!Már egyszer csináltam ezt a diétát, és akkor nem voltam ennyire rosszul mint most!Mások is vannak akik ennyire rosszul lennének, vagy gyanakodhatok esetleg terhességre?A tesztet egyébként 5 napja csináltam!
2011. jún. 12. 07:17
1 2
 11/11 anonim válasza:

Na, nem vettem észre, hogy mennyi választ kaptál már, bocsi!

Egyébként mi a helyzet veled?


Az egyik hozzászólót kiegészíteném egy mondattal: a méhen kívüli terhességnél is lehete pozitív a teszt. Sőt, szerintem minden esetben az.

2011. jún. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!