Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tudnátok olyan diétát mondani...

Tudnátok olyan diétát mondani amivel két hónap alatt legalább 10 kg-ot fogytatok?

Figyelt kérdés
Lécci, mondjatok edzés tervet, diétát és hogy nektek mi vállt be a legjobban!

2014. máj. 20. 22:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a gyakorlatban nemigen létezik. Ugyanis 10 kg fogyás 2 hónapos léböjt kúra esetén mégcsak elképzelhető, többszöri ájulásos történés, iszonyú éhségérzet és szörnyű lelki kínlódás mellett. Ugyanakkor normális étkezés mellett rendkívüli mértékű napi fizikai igénybevétel mellett lehet ekkora súlytól megszabadulni: napi 2-3 óra úszás, utána 2-3 óra kerékpározás, 2 óra futás és még valami kis torna, aerobic. Ezt viszont a 10 kg súlytöbbletű egyén nemigen bírja megtenni. A reklámoknak, hogy ezt meg azt vedd meg, mert majd attól a bogyótól, annak ne dőlj be.
2014. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg elképzelhető: 2 hónap = 8 hét, a hozzáértők szerint a heti fél kg, max 1 kg-os fogyás még egészségesnek mondható, tehát 2 hónap alatt a 6-8 kg lemegy, ha:

- teljesen elhagyod az étkezésedből a cukrot, a mekis kajákat, a bolti üdítőket, édes-habos süteményeket

- erőteljesen visszafogod az étkezésedből a kenyér- és tésztaféléket, naponta csak minimális (1-2 szelet) TK kenyér, vagy hasonló

- a testsúlyodnak, napi mozgásodhoz igazított kalória-bevitelnél többet nem eszel

- az eddig elvégzett napi testmozgáson felül + rendszeresen napi edzést, (futás, kerékpár, úszás stb.) is végzel.

- odafigyelsz, hogy az elégetett kcal mindig több legyen, mint a bevitt kcal.

Ehhez nagyon jó segítség, ha reg-elsz a KalóriaBázis.hu, az kiszámolja a számodra szükséges napi kcal-t, ha bevésed hogy miből mennyit ettél, és bevésed, hogy mit-mennyit mozogtál = kiszámolja a napi egyenleged.

2014. máj. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
gondoltál már rà, mi lesz a bõröddel, ha túl gyorsan fogysz?
2014. máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hány kg-ból akarsz lefogyni, 90 kg-ból még könyebben le lehet adni, 60-ból két hónap alatt már nagyon nehezen. Kaloriabazis.hu-n beállíthatod a célt, és meglátod, hogy fogod-e bírni. Én most 4 kg-ot szeretnék fogyni 68-ból 1 hónap alatt. Ehhez megehetek napi 1150 kcalt, ha tornázok/mozgok intenzíven 2x40 percet naponta.
2014. máj. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ezt írtam az előbb egy másik kérdéshez:

Normálisan ettem mindent, amit előtte, csak kisebb adagokat. Nassolás kiiktatva. Mellette heti 3x súlyzós edzés.

Kb. 2 hónap alatt mínusz 8 kg. Éhezés, szenvedés nélkül :)

Annyiban volt könnyű a helyzetem, hogy olyan sok mindenről nem kellett lemondanom, cukros üdítőket nem ittam előtte sem, gyors kajákat és félkész mikrós kajákat nem szeretem, csak az édességgel voltak gondjaim, arról kellett leszoknom.

2014. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 izisz14 válasza:
Gyumolcs csak délig, vagy ugy is mondhatnám, hogy délig csak gyumolcs, ebédre zoldség és fehérje, vacsorára szintén,lefekvés elott 2 órával semmi. Jó 3 óránként fogyasztani valamit, hogy a szervezeted ne stresszként fogja fel a megvonást, mivel ilyenkor visszatartja a zsírt. A torna fontos, felváltva intenzív és konnyebb gyakorlatokat, pl. gyors tekerés 1 percig, 3 perc lassu, aztán emelve a perceket, mindkét mozgásformánál.
2014. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

90 napos,9 kg volt a 2.hónapnál és 71-ről indultam

a férjem 11-et fogyott paleoval 2 hónap alatt

Mindkettőnknek a szénhidrát lecsökkenése miatt volt ilyen gyors,mivel elég édesszájúak vagyunk,de ha fogyás után visszaállsz a régi táplálkozásra,akkor gyorsan vissza is jön.

2014. máj. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Tuti h lehetseges!!! En 24 kg fogytam 3 honap alatt! Igaz h szinte semmit sem ettem maximum amikor mar tenyleg nem birtam tovabb kb du 5-6 korul csak par falatot mindegy mit csak keveset csak amig nem erzed h ehes vagy. Es csak egy max ket hetig nehez aztan mar szinte nem is vagy ehes. Multivitamin tablettat szedtem es probaltam arra figyelni h amikor egy kicsit is ettem akkor vlami olyat ami nem csak csoki... zoldseg vagy salata v joghurt v vmi olyan ami egeszseges. Nehez de ha tenyleg akarod akkor sikerul csak kitartas kerdese
2014. jún. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Antonia macingova 28napos tisztitokurajaval lefogytam 28nap alatt 6kgt :) es nekem a kajak is nagyon izlettek..csak ajanlani tudom! Es a betegsegekre is jo...pattanasaim is eltuntek,menstruaciit helyreallitja stb..:)
2014. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolóhoz az lenne a kérdésem hogy ennek a tisztítókúrának hol tudok utána nézni?
2014. jún. 9. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!