Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Tudnátok olyan diétát mondani...

Tudnátok olyan diétát mondani amivel két hónap alatt legalább 10 kg-ot fogytatok?

Figyelt kérdés
Lécci, mondjatok edzés tervet, diétát és hogy nektek mi vállt be a legjobban!

2014. máj. 20. 22:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

scribPONTcom/ mobile/ doc/ 117405670?width=360

Muszaj volt a linket igy irnom mert nemkuldi el ha rendesen linkelen :)

Letoltod a scribd programot telefonra es olvashatod is az alabbi linken..vagy regisztralsz gepen :)

2014. jún. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2014. jún. 9. 17:20
 13/16 anonim ***** válasza:
Nincsmit!:)
2014. jún. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Millaxi válasza:
ne egyél
2014. jún. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És ismét a könnyebb utat választja... az első pár válaszoló marha jó tanácsokat adott, erre te valami baromságot fogsz csinálni. Tisztítókúra... az eszem megáll. Valami női magazinos baromság, gondolom kemény forintokért.
2014. jún. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én végigcsináltam és ha tényleg mindenre jó akkor miért ne csinálhatja?a sport nem tesz egészségessé mert én hiába próbálkoztam ugyanugy beteg voltam de ez segített..szóval megéri az a 28nap azota semmilyen bajom nincs és ráálltam erre az étkezésre nem hiányzik semmi felesleges hízlaló kaja..ugyhogy ha azt se tudod mi mert nem tapasztaltad ne beszélj hulyeségeket jó?és egyáltalán nem drága..gondolom nem csak a McDonaldos kajával tomod a fejed hanem eszel zoldséget is..hát ez nagyjábol mindig olyan kaja ami abba van szóval egészséges,finom kaják,fogyaszt és gyógyít..errol ennyit.
2014. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!