Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Az Ab Tronic X2-ről mi a...

Az Ab Tronic X2-ről mi a véleményetek? Használ, vagy csak átverés? 90 naposozok, emellé gondoltam, hogy megveszem, de ha nem hatásos, nem dobnám rá ki a pénzt.

Figyelt kérdés
2010. jan. 23. 07:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%

23.02! Az okostojás te vagy, a 15.10-es hozzászólásomban leírtam mindent ami miatt b@romság a 90 napos, és az összes többi idióta fogyókúra.

Az én felületes tudásom 8 év orvosi egyetemben (dietetikus-i továbbképzéssel) 2 éves személyi edzői és táplálkozási szakértői tanfolyamban, és 15 év szakmai tapasztalatban nyilvánul meg, mely időszak alatt rengeteg élsportolóval, és kórosan elhízott emberrel volt dolgom.

Emellett pajzsmirigy alulműködéssel és hízékonyságra való hajlammal 180 centimhez 90 kiló vagyok kockás hassal immár 10 éve, végig csináltam az IRON MAN-t és lefutottam többször a maratont. Mindezt az általam propagált, és a múltban elsajátított dolgoknak köszönhetően.


Sorolnád kérlek a te tudásod alapjait, és elért eredményeidet is?


Köszi

2010. jan. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
30%

Előzőnek: Eredményeket akarsz? Persze! Részemről 15 kiló mínusz. Ismerőseimnél kb. 7-16 kiló ugrott le, kinek mennyi.


Valami bajom lett???? NEM!! A többieknek lett???? Nem!!!

Ami engem illet: vérképem tökéletes azóta is. Vérnyomásom soha nem volt ilyen jó. Megszűnt a vizesedésem, jó a közérzetem azóta is, pedig nem most csináltam végig. Vitalitásommal meg aztán végképp nincs baj. Sorojam még.....?? S mivel szerettem volna még gyereket, utána ki is vizsgáltattam magam, hogy biztosra menjek. Kíváncsi vagy az eredményre? Kitalálhatod: minden szuper, kutya bajom!! Előtte nem volt minden az...

Senki, akivel végigcsináltuk együtt, senki sem panaszkodott azóta sem semmilyen eü panaszra!!!, Sőt!!!

Én a magam részéről előtte is, közben is és utána is sportoltam. (nem a tunyaságtól híztam meg) Tény, hogy az izomzat fenntartásához nagyon sokat számított a rendszeres mozgás. De én már így álltam neki. Nem csodát vártam tőle, csak, hogy szabaduljak meg a fölöstől nem túl rövid és nem túl hosszú idő alatt.


Könyörgöm, csak 3 hónap az egész! Nem azt mondom, hogy ha vége, akkor zabálni kell, de az egészséges étkezés fenntartása mellett utána már nem kell szétválasztani a napokat! Mit árthat ez a 3 hónap??? Sokkal többet árt, ha 3 hónapig naponta megiszunk egy fél pohár pl. cólát vagy más műitalt!

Ismerőseim közül voltak, akik szeretnének még többet fogyni, ezért újra belevágtak. Szerinted, ha megbánták volna, végigcsinálnák még egyszer?

Igaz, volt olyan is aki vissza hízta a kilókat, de ismerve őt, ő tényleg a nagyzabálós fajta.

De nem mindenki ilyen.


Én tapasztalatból írtam, amit írtam.


A diplomáimról viszont én semmi érdemleges infót nem fogok az orrodra kötni, mert nem azért szereztem, hogy ilyen-olyan okoskákkal virtusra szálljak velük. Maradjunk csak annyiban, hogy nem "kevesebb" a tiédnél....


Egyébként általában nincs semmi bajom a "szakmabeliek" hozzáértő véleményéhez, s minden elismerésem a te szakmai tudásodhoz is, meg a kocka hasadhoz is, de a hozzászólások rögtön kioktató stílusa ezt váltja ki belőlem. A kérdező NEM kért ugyanis véleményt (nyilván hallott eleget...) a 90 naposról, ő az Ab Tronic-ról kérdezett. Vagy nem?

2010. jan. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
41%
22.30 most akkor még egyszer leírom... A 90 napos zseniális találmány egy eszement hülyeség. Lehet vele fogyni, nagyon ügyes vagy, de amit fogytál annak legalább a fele izomveszteség. Ez tudod azért is evidens, mert ha valaki egész nap nem eszik fehérjét, a szervezet akkor is hozzájut, csak az izmokból... Ha nem viszel be szénhidrátot, akkor az igenis rosszat okoz, hál istennek, hogy a te cukor szintednek nem lett baja. Tudod lehet inni is alkoholt 20 évig mindennap egy litert, van aki belehal, van aki simán kibírja... sőt, fogyni is lehet vele. De ki ne találjuk már, hogy egészséges! A szervezetünknek minden nap szüksége van megfelelő mennyiségű fehérjére, szénhidrátra, és zsírokra... Plussz rengeteg folyadékra, vitaminra, ásványi anyagra. Ezen tényeket mind figyelmen kívül hagyja a 90 napos diéta... Sehol a világon nincs ember aki ha ért a táplálkozáshoz azt mondja, hogy a 90 napos diéta egészséges. Persze ha neked mindegy, hogy amit lefogysz annak legalább a fele izomveszteség, az immunrendszere gyengébb lesz a diéta alatt, és egyáltalán nem teszel jót magaddal, akkor csináld. Csak azt nem érem fel ésszel, hogy miért nem egyszerűbb megtanulni helyesen táplálkozni, mint átvenni és elhinni másoknak olyan dolgokat amik egyáltalán nem egészségesek...
2010. jan. 26. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
21%

Offolok, mert nem a kérdésre válaszolk, bocsánat ezért.

Én már írtam ide, de az az okostojás nagyon idegesítő. Miért nézi meg ezt az oldalt, ha ellene avan a dolognak!???

Nekem a körzeti orvosom ajánlotta ezt, aki egy nagyon elismert szaktekintély a szakmában. Tehát ő is orvos. A gyerekgyógyászom is ajánlotta, nem a gyerekeimnek, hanem nekem. Akkor nem értem a felháborodást.Kíváncsi lennék mi nála az eg.es táplálkozás? A lila világító csirke amit a boltokba lehet kapni? Vagy a "vitaminokban" dús zöldség gyümölcs a boltokban a mi génmanipulált, antibiotikumos vagy mégis mit? Tisztában van mindenki vele, hogy a szervezetnek mindenre van szüksége. Raktároz is.

De mindegy, körülöttem nagyon sok ember csinálta ezt. Senkinek semmi gondja, az egyik ismerősömnek a barátjának a cukorbetegsége is normalizálódott, nem ingadozik. És az izom nem fog teljesen elfogyni!!! Mozgás kell mellé! Ennyi.

Csak ne okoskodjon már ennyit. Azt tartsa meg a családjának.

2010. jan. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
36%

17.06.-os Imádom ezt a szaktekintély dumát :D A körzeti orvosok amúgy is általában a szakma csúcsát képezik. A különbség tudod az, hogy a körzeti orvosod elvégezte az egyetemet, de az édeskevés az egészséges táplálkozáshoz... Gőzük nincs semmiről, ehhez minimum dietetikusnak kell lenni, mégjobb ha az ember valaha élsportoló volt.

Az én körzeti orvosom közölte velem még 5 évvel ezelőtt, hogy bele fogok halni a vitaminokba, mert túladagolom, és ami van a zöldségekben gyümölcsökben (nagyon jól írtad, hogy szinte semmi az említett okok miatt) az bőven elég!!!


A paracetamolos cuccokat meg vény nélkül lehet kapni, és minden egyes gyógyszer bevezetésekor az olvasható pozitív kísérletek mind olyan "szaktekintélyek"-től származnak, akik 90%-ban az adott gyógyszergyáraknak dolgoznak!!!


Szaktekintély... anyám... a teleshopban is mutogatják a fehérköpenyt, meg amerikai tudósok bebizonyították, és hasonlók... aztán mindenki szalad megvesz minden sz@rt... Ébresztő...

2010. jan. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
36%
Ja és még valami. A csirkét a bejáratott kofámtól veszem már 20 éve, aki nem tömte semmivel, a vitaminokat meg sajnos pótolni kell táplálékkiegészítőkkel. És csak olyan kaját kell enni ha lehet, ami nem félkész, nem tartósított, stb.
2010. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
38%

22:30 vagyok ismét


Akkor még egyszer offolok én is, valszeg utoljára, mert már unom a vitát.


Nem csökkent az izomzatom! Sőt! Miért? Mert sportoltam. Honnan tudom? Mert tök jó kondiban vagyok, és látszik is! Ráadásul rendszeresen mérettem a testzsír arányomat egy konditeremben. Az is tök jó eredményeket mutatott.

Vitaminokat én is szedtem ez igaz. Pontosabban egy féle multivitamint és vasat. De ezt egyébként is szedtem volna.

S mint már mondtam, három hónap múlva újra elkezdtem enni normálisan minden nap fehérjét stb. Normál adagokat, bár kisebbet kívántam, mint a diéta előtt. Nem híztam vissza. Arra viszont megtanított a diéta, hogy sokkal több zöldséget egyek, mint azelőtt. Számomra ezért is volt jó. S megint csak ezt mondhatom, jónéhány ismerősöm tapasztalatáról.


Egy vadidegen háziorvos lefikázásához csak így látatlanban pedig nagyon tudok gratulálni.... Ez is emeli fantasztikus emberi oldalát a válaszadónak. Vagy inkább az arrogánsat...???? Inkább! A szakmait mindenesetre nem.

2010. jan. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%
Egy orvos, aki a 90 napos diétát ajánlja, az nem szaktekintély, hanem egy barom. El kéne venni a diplomáját, aztán elküldeni falat csiszolni, meg téglát hordani. Ott aztán megtanulná, mi az, hogy szétválasztás.
2010. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!