Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Nagyon elrontottam a napom?...

Fogyo15 kérdése:

Nagyon elrontottam a napom? Többi lent!?

Figyelt kérdés
Szóval nem fogyózok nem eszek egészségesen csak kevesebbet mellette 3-4 szer eljárok futni (650 kcal égetek el) ma viszont a délelöttöm rendben volt de délután egy 100 g sajtos pogit és egy kis diós csigát ettem meg megittam 2 watt energiaitalt (ezeket 3 kor fogyasztottam bár a másikat 6 kor miután egy nagy tál tésztát befaltam.7kor elmentem futni 45 p volt 8.3 km 650 kcal égettem el. Tudom h ma nem voltam kaloriaminuszban de vajon híztam ma? Túlléptem a kaloriadeficitem? (Amugy az 2000 kcal).15f 178/75
2016. jan. 7. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit sok lesz az a 650. De amúgy nem, néha-néha ennyi belefér. Az az esetlegesen pár kalória legfeljebb pár nappal növeli meg a tervezett súly elérését.
2016. jan. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ne aggódj, lehetetlen hogy ettől híznál, nem rontottál el semmit a mérleg is max egy napig fog picivel többet mutatni de utána lemegy, csinálj úgy mintha meg sem történt volna:) ha meg futsz akkor meg főleg nem számít ha néha 'vétkezel' :)
2016. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Előző vagyok:) a 2000kcal szerintem az alapanyagcseréd akart lenni, mivel a kalóriadeficit teljesen mást jelent ha pl 2000 az alapanyagcseréd (azaz ennyit égetsz alapjáraton akkor is ha ülsz egész nap)és te 1500 kcalt eszel, akkor a kalóriadeficited aznap 500kcal lesz mivel annyival kevesebbet vittél be:)
2016. jan. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 könyvmoly18 válasza:
Hmm nekem ez magas :D Ugyanennyi idős lány vagyok, de még sose számolgattam így a kalóriákat. Néha elgondolkozom velem van-e a baj, főleg hogy én ezeket én is simán benyomom rosszabb napjaimon. De szerencsére eddig még senki nem szólt hogy elég lesz, mivel 162 cm vagyok és 43 kg :3
2016. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!