Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » én 18kg szeretnék fogyni 90...

én 18kg szeretnék fogyni 90 nap diéta alatt mindig próbálkoztam a kaja tanács kéne hogy mikor és mennyit egyek?

Figyelt kérdés

#bblblb
2016. ápr. 8. 15:57
1 2
 11/17 Biros válasza:

A fix idős diétát felejtsd el. Ha utána visszaállsz az eredeti életmódodra, ugyanúgy végzed, mint ahol most vagy.

Olyan dolgokon változtass, amit akár életed végéig el tudsz viselni. Nem drasztikus változások kellenek, hanem fokozatos kis változások.

1. nézz neten egy kalóriakalkulátort. Testsúlyod és korod alapján határozd meg, hogy kb. mennyi kalóriát égetsz el egy nap alatt nyugalmi állapotban. Mennyit mozogsz, ezzel mennyi kalóriát égetsz. És mennyit eszel, ez mennyi kalóriát tartalmaz.

A felhasznált kalória legyen kicsit több (100-200kcal), mint a bevitt kalória.

Étkezés: ha megvan, mennyi kalóriát kell fogyasztanod egy nap, próbáld beosztani különböző ételekre. Arra oda kell figyelni, ha a kalória mellett számít a vitamin, ásványi anyag, fehérje bevitel is. Sok zöldség, gyümölcs, mérsékelten hús, kevés szénhidrát (tészta, kenyér, cukros üdítő). Napi 4 étkezés egyenletesen elosztva. Pl. 7:00, 11:00, 15:00, 19:00


Reggeli: 1 szelet kenyér vagy 1 zsemle (barna/teljes kiőrlésű/graham), sonka, sajt, sok zöldséggel (paprika, paradicsom, uborka, sárgarépa, fekete retek).


Ebéd: 1 szelet hús, a roston sült jobb, mint a rántott, párolt zöldség körettel (brokkoli, karfiol, sárgarépa, zöldborsó, zöldbab), esetleg rizzsel.

Vagy egy habarás nélkül elkészített jó sűrű zöldség leves, hússal.


Uzsonna: 2 db gyümölcs (alma, banán, narancs, körte, barack, kivi)


Vacsora: itt a legfontosabb, hogy minél kevesebb kalóriát vigyél be. Ugye alvás közben nem mozogsz, ilyenkor tud a legtöbb zsírfelesleg lerakódni.

1 főtt tojás, 1 alma.


Amit felejts el: cukros üdítők, édességek, olajban sült ételek (sültkrumpli, rántott hús, fánk, lángos, palacsinta), tészták.

Igazából ha belefér a napi kalória adagba, ezeket is lehet enni, de ha jól akarsz lakni, akkor tuti több kalóriát viszel be, mint amennyire szükséged van, tehát durván hízlal.

2016. ápr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

Szendi Gábor megírta pontosan mivel lehet biztonságosan, éhezés nélkűl egy optimális súlyt elérni.

A lényege-:

Nem szabad olyasmit enni, ami hirtelen sok inzulint termel-

Ha ezt betartod soha többet nem lesz a súlyoddal gond és közben ehetsz amennyit a szervezeted megkiván.

Az interneten megtalálod, Szendi Gábor-t írd be a Googel-ba s kérjél tőle hírlevelet.


De ha elhagyod az étrendedből a lisztből készűlt, a burgonyaból, a rizsből készűlt ételeket, akkor már jó úton vagy.

Emellett innentől kezdve egyre egészségesebb is leszel....! Megéri. A rostokra és a zöldségekre természetesen nagy szüksége van az emberi szervezetnek, amit elzőekben nagyon jól leírtak neked.

A legjobbakat,

Zotya.

2016. ápr. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 sadykowich válasza:

Szerintem beszélj vele:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__egeszsegugyi-ellatas..


Tuti sikerülni fog.

2016. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
#12: Persze deficit nélkül nem lesz fogyás... Nem áll be a testsúly automatikusan a legjobb étrend mellett sem jó értékre, ha az nincs.
2016. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

Nagyon szivesen kifejteném s megküldöm a saját vagy fogadott email címedre az étrendemet, amivel soha nem éheztem, soha nem nélkülöztem s mégis fogytam heti 3-4 Kg.-ot.

S ezzel a módszerrel tudom tartani a súlyomat és nagyon egészségesen étkezem. Nem kell futkározni, (meg kell jegyeznem, a mozgás az nagyon hasznos és ha tehettem volna, akkor többet fogytam volna!) Arra kell vigyázni, hogy ne vidd tulzásba, mert minél többet mozogsz, annál többet eszel s ebbül kifolyólag majd nem tudod tartani a súlyodat!

Vagyis nem kell éhezni, ehetsz, persze nem degeszre s mindig fogod tartani a súlyodat normál étkezés mellett!

A mai étkezési rendszer teljesen félrevezeti az embereket,

ezért van ez a tömeges lefogyok hiszti a világon!

Írj nekem egy levelet a traktortrade.hun@gmail.com ra

s küldöm a megoldást, étrendet is ha kéred.

Zotya.

2016. ápr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

ne koplalj.

evés napi 5x kis adag,de laktató.

és mozgás,lehetőleg heti 4,5 alkalom nagyjából 1óra hosszáig,minél megerőltetőbb annál jobb.

2016. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
El ne hidd, hogy a zöldséget csak módjával lehet enni! A gyümölcsöt a fogyókúra ideje alatt igen, módjával! De a zöldséget ezerrel nyomhatod!!!
2016. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!