Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » én 18kg szeretnék fogyni 90...

én 18kg szeretnék fogyni 90 nap diéta alatt mindig próbálkoztam a kaja tanács kéne hogy mikor és mennyit egyek?

Figyelt kérdés

#bblblb
2016. ápr. 8. 15:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

18 kilót szeretnél fogyni 90 nap alatt?

Kifejtenéd a dolgot? Hány kiló vagy, milyen életmódot élsz, stb.

2016. ápr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
azt a kvabäzmeg, te aztán tagoltan tudsz mondatokat összehányni, lolcsi wtf?
2016. ápr. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Megint kibújt a szög a zsákból. Azt kérdezed, hogy mit egyél, amikor éppen, hogy enned nem kellene annyit.
2016. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
légyszives segits akkor úgy mondom hogy nem pont 90 nap alatt csak az étrendbe segits
2016. ápr. 8. 16:57
 5/17 anonim ***** válasza:
Sok zöldség, kevés gyümölcs, semmi cukor, semmi kenyér, csak fehér hús, csirke, hal.
2016. ápr. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
ok kösz
2016. ápr. 8. 17:24
 7/17 anonim ***** válasza:

A 90 napos diéta egy egyoldalú, táplálékhiányos baromság!


Pont ma írtam egy kérdéshez elég hosszú választ, olvasd el:


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__77..


Csak te mozogj mellette bátran, heti 3-4 aerob, illetve heti 3 teljes testes súlyzós edzés!


18 kg-ra kb fél évet számolj legalább!

2016. ápr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mikor és mennyit, ez egyénfüggő. Az is, hogy mit, bár a nem kevés zöldség erősen ajánlott s persze a rendes ételekre koncentrálj a rágcsák helyett. Megfelelő fehérjebevitel, elegendő zsírbevitel, s persze a többi tápanyag sem mellékes. Egy csomó mindent ehetsz s hogy mit nem, az is rajtad múlik, millióféle diéta van s nem mindenkinek ugyanaz a megfelelő. A tojás pl. laktató, tápanyagdús cucc, azt is eheted bátran, hacsak nincs vele valami bajod.
2016. ápr. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
oké köszönöm mindenkinek
2016. ápr. 9. 11:08
 10/17 anonim válasza:

Egy liter frissen csavart narancsle. Pl. Liddle-ben Vitafit, Nekem Angliában ez segitett. 1,5 honap alatt 15 kg-ot dobtam le, de en nem vagyok alapvetően kover tipus, csak elhanyagoltam magam. Közben sokat mozogtam. Ez nem futas, hanem hasizimgyakorlatok, es fekvotamasz.


A narancslet egyben kell meginni eves utan, de citromle jobb, csak az sokkal dragabb tisztan. Ugye itt nem cukrozott dolgokrol beszelunk.


10-15dkg sajtot egyel hozza, es hust, itt zsirszegeny kolbasz, diakcsemege 10-20 dkg max pl., tehat nem szalami.


Zoldseget gyümölcsot modjaval. Valamelyik hizlal pl. banan.


Ha 18kg-t le akarsz dobni, ugy hogy az emesztesed is megmaradjon, akkor azt a harmat javaslom. Tejet felejtsd el, es minden lisztet is. Egy zsomlet is.


Kb. 2-3 het mulva kezd gyorsulni a dolog, es beall egy ertelmes szintre. Egyenfuggo, de nekem működött.

2016. ápr. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!