Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, de nincs...

Fogyni szeretnék, de nincs hogyan induljak el, melyik úton. Csak öt kilót szeretnék leadni. Segítség? Tanács?

Figyelt kérdés

160 cm magas vagyok és 69 kg. 2 éve 10 kilót fogytam le, de tovább szeretném folytatni. A nyáron heti 3szori futással 2 kiló le ment és az étkezésre is oda figyeltem, de az augusztus nagyon elúszott nekem, mivel több dolog is közbe jött. Tényleg segítséget szeretnék kérni, hogy esetleg van-e valaki itt aki ilyenekkel foglalkozik, vagy akinek sikerült fogyni és hogyan?

(Amúgy még heti kétszer 90 perc 90 perc röpizek is intenzíven, plusz persze a mellette lévő 3 tesi óra, ami nem unalmasan megy le, de el akarom kezdeni, hogy edzőterembe járok majd)



2015. okt. 5. 22:01
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és 17/L
2015. okt. 5. 22:02
 2/7 anonim válasza:
Szia! Az etkezesben szeretnel? Vagy miben pontosan? En szerintem tudok segiteni:) legalabbis megprobalok:)
2015. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az étkezésben is és ebben jobban :) Sportolásban inkább tippeket, hogy mivel tudnám feldobni ha ne unjam meg például a futást
2015. okt. 5. 22:16
 4/7 A kérdező kommentje:
*hogy ne unjam meg
2015. okt. 5. 22:23
 5/7 anonim ***** válasza:

Szálkásító étrend kell. Google. Ha ez nincs meg akkor vagy rosszul vagy sehogy sem fogsz fogyni, sportolhatsz bármit. Látom azért a sport az meg van ez már nyerő, étrend, étrend, étrend és 2 hónap múlva lazán megvan a -5 kiló.

sok sikert.!

2015. okt. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm :D
2015. okt. 6. 21:31
 7/7 jegecske válasza:
Egy a módja, nem kell zabálni!Ezzel foglalkozni, /már mint a fent leirtak szerint/Nem kell enni, ezen van a hangsuly.
2015. okt. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!