Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Fogyáshoz szerintetek jó ez...

Izom1890 kérdése:

Fogyáshoz szerintetek jó ez az étrend? 08:00 zabkása 10:00 egy alma 12:00 kínai leves vegetáriánus 16:00 zsírszegény túró 1 kanál fehérjével keverve 18:00 egy shaker fehérje 300ml

Figyelt kérdés
2016. máj. 10. 10:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szerintem itt minden válaszadó túloz, de az összes kérdésnél megfigyeltem már. Nem írtál mennyiségeket, simán lehet jó is. Gondolom nem minden nap csak egy leves az ebéded. Az a jó, ha nem érzel éhséget, mert alapjában véve ezek jó kaják.

Sok sikert! :)

2016. máj. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2016. máj. 10. 20:04
 13/18 anonim ***** válasza:

Hacsak nem hatalmasak az adagok, ahol nincs mennyiség, ez koplalás. Alig van valami étel, semmi zöldség, hiányzik a zsír s bizonyára rengeteg tápanyag.

A szénhidráttal pont nincs bajom, az nem esszenciális tápanyag, ehetsz belőle napi 5 grammot és napi 1000 grammot is, mindkettő szuper lehet, ember- és aktivitásfüggő (bár 5 gramm mellé már speckó étrend kell).

2016. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
L-carnitine pezsgőtablettát is inni fogom edzés előtt
2016. máj. 12. 08:05
 15/18 anonim ***** válasza:

Egy kérdés ? Hogy az istenbe vagy még életben?


Már bocsánat


De könyörgöm legyen már megfelelő minőségű és mennyiségű ch , fehérje és a zsír az étrendbe. Hol a jó életbe van a rizs, csirke és a zöldségek???

Emésztésed rendben van?

Mert ez egy abnormális étrend.


Ma már minden 2. gyúrós oldalon le vannak írva a makrók!! Ez alapján táplálkozz, ne iylen baromságokkal.

2016. máj. 13. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
az a baj veled, hogy csak az olyan válaszokat akarod látni h "apám ez baromi jó étrend" ez így tényleg koplalás nem is egészséges bármit mondasz de tudom nem fog ez tetszeni mert nem azt mondtam amit hallani akarsz
2016. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Szegény kérdező feltett egy kérdést, és egyből támadják, hogy koplal :D

Nem értem, ha ő kipróbálta, és nem éhes, akkor hogy a fenébe lenne ez koplalás?


A koplalás az, amikor valaki egy nap megeszik egy kisebb almát, vagy még annyit sem, és állandóan vizet iszik, hogy ne legyen éhes(de viszont egyfolytában az).


Nem is értem miért baj ez nektek, válaszolók, hiszen nem mindenki olyan, amilyenek ti vagytok, hogy "Reggelire eszek két nagy hamburgert, tízóraira kis csokit, ebédre rendelek pizzát, mert nincs időm főzni, az ebéd nem volt elég, ezért uzsonnára eszek egy nagy tálca sütit, és vacsorára meg töltött káposztát"

Amúgy is, ez nem a ti életetek,ő dönti el, mit csinál.

Van aki egy müzliszelettel is jóllakik,úgy,hogy nem is koplal.


Szóval kérdező, ha nem szenvedsz, és tényleg nem vagy éhes, nyugodtan folytathatod ezt az étrendet :)

2016. máj. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Na bocs, de pont ő kérdezte, hogy jó-e ez az étrend. Én speciel nem vagyok egy segget nyaló ember, aki azt mondja, hogy húú de f-sza kis étrend.


"Nem is értem miért baj ez nektek, válaszolók, hiszen nem mindenki olyan, amilyenek ti vagytok, hogy "Reggelire eszek két nagy hamburgert, tízóraira kis csokit, ebédre rendelek pizzát, mert nincs időm főzni, az ebéd nem volt elég, ezért uzsonnára eszek egy nagy tálca sütit, és vacsorára meg töltött káposztát" "



Az meg egyenesen felháborító, hogy a másik végletet látod kedves válaszoló. Nem mindenki egy tohonya zsírdisznó, aki pizzán él.


Kedveském leírom akkor neked az én étrendemet, és meglátod, hogy milyen egy épeszű kajálás. A koplalás és a zabálás között is van átmenet. Ezt úgy hívják egészséges életmód.



Az én makróim a következők: 130 gramm fehérje, 80 gramm ch, zsír 32 gramm alatt tartva. ( 58 kiló vagyok 163 cm és 24 éves . ja és személyesen Kiss Virág fitnes modelltől kaptam ezt a tanácsot, hogy csökkentsem ennyire a ch-t hogy beinduljon a fogyás rendesen. )



Reggeli: 30 gramm zabpehely, 7 gramm Iso Whey Zero fehérje bele, 74 gramm alma


Tízórai: 50 gramm tojásos köles ( főtt köles tojással összesütve, hasonló az íze, mint a tojásos nokedlinek)


Ebéd: 30 gramm barnarizs, 100 gramm párolt karfiol, 100 gramm grillezett csirkemell


Uzsonna: 100 gramm csirke, 10 gramm csiperke gomba, 50 gramm karfiol


Vacsora: rántotta ( 1 egész tojás, 2 fehérje ), 2 db puffasztott rizs, uborka


A nap első részében még volt egy kis nasi: 50 gramm kuszkusz édesen elkészítve


Esti edzés után pedig nem csak sima fehérjét ittam, hanem 1 tohjásfehérjével kisütöttem 1 adag iso whey zerot protein palacsintának.


És igen soknak tűnik, de így is fogytam, de mind1.


Úgyh mellőzzük a gyökér válaszokat sztem

2016. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!