Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » 14 éves leszek és leszeretnék...

14 éves leszek és leszeretnék fogyni sokan csúfolnak ilyen hájfej ilyen dagatt disznó stb . és már néha a sirás keringet tornázom de semmi futni utalok tehat azt nem mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
2016. aug. 12. 14:05
1 2
 11/16 anonim válasza:
Azt a keringettét ! Nem kéne annyit zabálni!
2016. aug. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Hogy lehettek ilyenek? Szerencsétlen kérdezett valamit és ti így reagáltok. Eléggé belegázoltok a lelkébe. Milyen dolog ez, hogy valaki segítséget kér, mert változtatni akar és így leteremtitek?! Hát képzeljétek nem csak az kövér aki "csokikát" eszik. Milyen jogon írtok isneretlenül ilyeneket? Persze név nélkül könnyű. Nyugodtan írjátok ki a neveteket és tegyetek ki képeket. Ilyen lelkülettel biztosan gyönyörűek vagytok... vagy csak olyanok, akiket szétszivattak suliban és így állnak bosszút. Grat!!!
2016. aug. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Előző voltam. Vizsgáld meg az étrendedet, hogy valóban eszel-e olyat, amit nem kéne. Ha nem, akkor keress fel orvost, illetve ha fiatal vagy, kérd meg a szüleidet, hogy kísérjenek el.

Ha van olyan, amin változtatni kéne, akkor rengeteg segítséget találsz a neten, illetve vannak oldalak, ahova az elfogyasztott ételeket fel tudod vezetni és kiderül, hogy mennyit eszel és az jó-e. Az is lehet, hogy nem az ételek minősége a gond, hanem a mennyiség. Ha fogyni szeretnél, akkor előbb az étrendedet tedd rendbe, az a nagyobb része. Helytelen étkezéssel hiába állsz neki akár futni is. Egyébként ha van rá pénzed, kezdetben menj el egy konditerembe, ahol futógépre állsz. Nem kell futni, elég emelkedőn sétalni, beállítod a dőlésszöget és a gyorsaságot. A lényeg, hogy a pulzusszámod a referenciatartományon belül legyen. Arra is találsz képletet a neten. Sok sikert hozzá

2016. aug. 21. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Utolsó: tökmindegy a pulzusszám tartomány, minnél intenzívebben csinálja, annál több kalóriát éget.
2016. aug. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Én eddig 2 személyi edzőhöz jártam, mindkettő fontosnak tartotta a pulzusszámot, de persze én nem értek hozzá, lehet, hogy valóban nem számít ;)
2016. aug. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
50%
A személyi edzők többsége nem nagyon ért hozzá. ;)
2016. aug. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!