Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Fogyókúrák » 90 napos diéta

A kérdés

Másfél hónap alatt szeretnék fogyni. Cél 5 kg leadása. Tippek?

5 kilót szeretnék leadni, 172 cm vagyok.
Heti 4-szer van időm edzeni , általában 30-45 percet. Egészségesen étkezem , sok zöldség gyümölccsel , de mostanában , karácsony alkalmával sokat nassoltam és nem edzettem. Esetleg tippeket tudnátok adni hogy sikerüljön a fogyás másfél hónap alatt? Köszönöm a válaszokat előre is .

Keress kérdéseket hasonló témákban: fogyás, hónap, diéta, edzés, egészséges életmód

01-10 23:16  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2
Másfél hónap alatt 5 kilót simán leadsz, ha tényleg úgy csinálod ahogy írtad. Így tanács sem kell.
Én napi 1100 kalóriát eszem, napi 10 km gyalogolok és 1 hónap alatt 4,5 kilót fogytam.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont 01-10 23:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Rendben , köszönöm a bíztatást! :)

# 2/11Időpont 01-11 01:24 Privát üzenet
Egyél picivel kevesebbet mimt eddig, és rendben leszel

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont 01-11 10:44 Privát üzenet
Első válaszoló 1100 kalória nagyon kevés! Egy átlagos embernek legalább 2000 kalórira van szüksége.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/11Időpont 01-11 16:24 Privát üzenet
mancs123 nevű felhasználó válasza:

Ne legyél Molnár Krisztián

A válaszíró 31%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/11Időpont 01-14 16:28 Privát üzenet
01-11 16:24-nek
Napi 2000 kalóriával híztam 96 kilóra úgy, hogy fizikai munkát végzem, és sportoltam mellette. Szóval jelenleg azért napi 1100 kalória mert plusz 30 kiló feleslegem van-

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont 01-14 16:44 Privát üzenet
Reggelire gyümölcsöt egyél és igyál sok citromos vízet. 2 órával később, sovány húst/halat, zöldséggel vagy főzelékkel. A 2. étkezés szerint, a 3., 4. étkezésre, ugyanezt tudom javasolni, annyi különbséggel, hogy edzés előtt azt edd, ami a legtöbb energiát adja. Pl.: ha van otthon barnakenyér és zöldborsó, edzés előtt a kenyeret nyomasd. Lefekvés előtt, sárgarépa, sovány tej és én még camambertet/tojást is szoktam enni.

# 7/11Időpont 01-14 23:57 Privát üzenet
Előző#
Az edzésed közötti pihenőidőt,napról napra csökkentsd. Nem írok mp-eket, mert különbözőek vagyunk. Így több kalóriát égetsz és az előbb elvégzett,rutingyakorlatok mellé, befér egy futás v. egy plusz sorozat. Ami a legfomtosabb igyál amennyit nem szégyelsz!

# 8/11Időpont 01-15 00:01 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jelenleg reggelire müzlit eszek , bár tudom hogy nem kifejezetten diétás, azután egy banánt/almát/ vagy valami gyümölcsöt, ebédre salátát, natúr csirkemellel, az uzsonna általában teljes kiörlésű, magvas , lekváros kenyér, vaj nélkül, vacsira pedig szintén saláta, de hús nélkül. Egyenlőre ennyit tudtam változtatni az étrendemen, hisz a karácsonyi időszak után nehéz váltani. Egyébként 14 éves vagyok.

# 9/11Időpont 01-15 05:27 Privát üzenet
Husi91 nevű felhasználó válasza:

1,5 hónap alatt 5 kiló simán le megy . Ha edzel, sok fehérjét vigyel be. Csirkemell, natúr joghurt, túró, estére pedig fehérje shake. De heti egy nap csalonapot tarts, hogy ki bird a diétát!

# 10/11Időpont 01-15 12:38 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
14-éves 177-cm magas 93-kg.2 hónap alatt kemény munkával, kevés kajával tudnák 10-kg-t fogyni? Heti kétszer megyek edző terembe! Válaszokat köszönöm
5 vagy akár 10 kilót szeretnék fogyni kb. másfél hónap alatt. Ötletek?
12L,154cm,56k Szeretnek leadni 8-10 kilot. Az mindeny, hogy hany honap csak szeretnek leadni kilokat. Az osztalytarsaim mind sovanyak es en is szeretnek fogyni Elore is koszonom a..
3-5 hónap alatt szeretnék minél többet fogyni egészséges módon. ötletek?
Hány kilót lehet leadni 2 hónap alatt egészségesen (zsíból nem izomból fogyni)?
5 hónap alatt mennyit lehet fogyni ha járok sportolni heti 2-szer 4 órát és mellette nem eszek olyan dolgokat amik nagyon hízlalnának?

Kérdések a Fogyókúrák rovatbólKérdések a 90 napos diéta rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu