Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Hogyan tudnék lefogyni?

Hogyan tudnék lefogyni?

Figyelt kérdés
172 cm magas lány vagyok és 73 kg. Szeretnék 67-68 kg-ra lefogyni. Milyen módszereket ajánlotok? Minden tanácsot szívesen fogadok!
2017. febr. 19. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

en is 172cm vagyok viszont en 50kg

nekem félévembe tellett mig sikerult.Elhagytam a feher kenyeret es semmi edesseget sem ettem.Reggelem gabonapehely aztan ebedre mindig csak szendvicet ettem (Probody szalamival es salataval) delutan csak gyumolcsot.Semmi fott etelt nem ettem,csak neha neha egy heten egyszer.Estenkent csirkemellet es salatat vagy tukortojast ettem paradicsommal uborkaval hagymaval:) sikerult leadnom 10kg-ot de az elejen lazabban vettem az egeszet ugyh az elmult 2honapban volt a legnagyobb valtozas akkor ment le 4kg:D szoval hagyj el mindent kb. nem azt mondom hogy éhezz isten ments

2017. febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

18 éves fiú vagyok. Tavaly tavasszal 86 kiló voltam. Most 76. Az étrendemen minimálisan változtattam. Eddig is mindent megettem ( zöldség, gyümölcs, hal, hús, stb ), csak az adagot fogtam vissza. Régen sem ettem sok kenyeret, most se, napi 2, maximum 3 szeletet a sima fehér kenyérből, ha viszont barna- vagy rozskenyérről van szó, 4-et is ( ismétlem, naponta ).

A kulcs inkább a mozgásban van. Letettem a biciklit, gyalog járok mindenhova, sőt pár hete elkezdtem edzeni, azóta még 1 kiló lement ( bár a súlyommal már elégedett vagyok, nekem az új célom inkább az izomzatom növelése lesz ).

Én azt mondom, hogy mivel keveset akarsz fogyni, elég ha visszafogod az adagot és elkezdesz sportolni, mozogni.

2017. febr. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a szex közbeni mozgás nagyon fogyaszt én 172 centis lányy vagyok és 40 kiló anorexiás vagyok puszi ismerkedümk?
2017. febr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

193 cm magas vagyok. Két éve 85 kiló voltam, ma 110 vagyok. Semmit nem változtattam az étrendemen, csak eljöttem egyetemre, és rohadtsokat tanulok, éjszakázok, nem mozgok, és elcsúszott időpontokban eszek. Ma is este hétkor végzek az egyetemen éd ha hazaérek, majd megebédelek...


Szóval mozogj sokat, egyél rendszeresen és aludj sokat! Ne járj úgy mint én!

#BME

2017. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!