Kezdőoldal » Fogyókúrák » Atkins diéta » Tapasztalatok level-diétáról?

Tapasztalatok level-diétáról?

Figyelt kérdés

és ha igen mennyi idejig csináltátok??úgy értem 3x5-öt vagy esetleg 5 nap és ennyi??és ne higgyétekh,og ymittomén én ettől csodát várok (heti 2x járok kondi edzésra szal nem csa az evésre figyelek..).akinek vannak tapasztalatai meg jó eredményei,esetleg rosszak lécives írja le mert szeretném elkezdeni. :) köszönöm

14/L


2010. febr. 19. 20:00
 1/4 maundrel ***** válasza:
2010. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én végig csináltam a 3x5 napot, 6kg-ot fogytam vele úgy, hogy közben nem tornáztam (és 117kg voltam). A 15 nap alatt egyszer sem vétkeztem, mindig a megadott ételeket ettem. A második és harmadik nap volt a legrosszabb, kegyetlenül éhes voltam. De mikor átlendültem a holtponton, már nem is esett nehezemre betartani az étrendet.

Azt nem tudom, hogy a kilók vissza jönnek-e, mert még mindig diétázok, csak mostmár kcal és szénhidrát számolással.


Kitartást és sok sikert!

2010. febr. 20. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oksa köszi :)
2010. febr. 20. 16:22
 4/4 anonim válasza:

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 02-19 20:41

hát igen itt nem nagyon használnak keresôt!

2010. jún. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!