Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni akarok! Bár mások...

Fogyni akarok! Bár mások szerint vékony vagyok. TINI FOGYÓKÚRA? (164/46 és 13/L)

Figyelt kérdés
2010. júl. 26. 14:05
1 2 3
 21/27 Dodesz.. válasza:
74%

Istenem...

13 évesen miért nem lehet felfogni azt amit mások mondanak??Fogyókúra verseny????Hát ilyen kilóknál nemmondom...Ügyesek vagytok Ti is...

2010. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
74%
a fiúk azt szeretik ha egy lány formás (és ezen nem a kövért értem) szép szálkás de kerek. na most egy csont és bőr csajon semmi szépség nincs. arról meg már nem is írok, hogy tönkreteszed a tested azán majd ha egyszer gyereket akarnál akkor nem esel teherbe. lesz ám sírás meg orvoshoz járkálás...inkább olvass utána a dolgoknak.
2010. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
62%
Te még fejlödésben vagy! de ha fogyni akarsz egyél sok fehérjét(fött csirkemell) és párolt zöldségeket akkor nem az izmaidat fogyod le hanem a zsírt ha van.
2010. aug. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
62%
Nekem nem jönnek be az ilyen lányok. legyen rajta mit fogni. 164 cm-rel legalább 60 kg lenne a jó.
2010. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Fogyni akarsz? Már bocsi, de NEM FOGSZ! Bármilyen fogyókúrát választhatsz, max az izmaidat meg a csontozatodat építed le. Mindemelett pasira ne is számíts, mégis kinek kéne egy gebe, aki állandóan a kalóriákat számolgatja? Viszont ha te inkább beesett arcú, kopasz, fogatlan szeretnél lenni, akkor hajrá. Szánalmas...
2010. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

ne oltogassátok szegényt, mert nem tehet róla. ez betegség. én is benne vagyok. és pontosan tudom, milyen rossz, hogy állandóan a kajákon, a kalóriákon, a mozgáson kattog az agyad, és hiába veszekednek véled a barátaid, te még mindig dabagdtan látod magad... fizikálisan is rossz. de azok a mentális görcsök... senkinek nem kívánom. bár, én már felnőttnek számítok, testsúly-dolgok kapcsán abszolút nem tudok objektíven gondolkodni. most a rehabon gyógyulgatok.


valakinek a környezetedből, kedves kérdező, észre kell vennie, mi történik véled, és lépnie. mondhatnék dolgokat [ijesztőeket... mint a csontritkulás, lábfájás, és hogy kipisiled az izmaid, meg, hogy milyen "jó", mikor mindenki azon flessel, hogy nem eszel és elájulsz a suliban...] de tudom, hogy nem én foglak meggyőzni. remélem, a szüleid realizálják, mi történik, és megóvnak attól, hogy tönkre vágd magad.


jobbulást!

:*

2010. szept. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Van egy nagyon rossz hírem. Ha kamaszkorban durva diétákat folytatsz, akkor bizony nem lesz melled. Ugyanis onnan megy le először a zsírszövet. A kamaszkor végeztével pedig hiába csinálsz akármit, nem fognak már nőni a melleid és maximum csak a plasztikai sebész segíthet súlyos százezrekért. Ráadásul a mellműtétet 10 évente újra csinálják mert cserélni kell az implantátumot.
2010. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!