Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől fogyhatok hatékonyan és...

Mitől fogyhatok hatékonyan és viszonylag gyorsan?!

Figyelt kérdés

Tudom általában egy módszer vagy hatékony vagy gyors az eredmény de nekem a hatékonyság lenne a lényeg persze normál keretek között a lehető leggyorsabban.

Kérlek ne általános dolgokat írjatok hanem TAPASZTALATOT!!!

Gondoltam kalória számolgatásra is, mutathatnátok linket is ahol normális kalória táblázat található....


2010. júl. 28. 23:28
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Épp ez a bajom :/
2010. júl. 29. 00:00
 12/25 bubuzéla ***** válasza:
Hát most gondolj bele. Mindenki szokott munkába járni, vásárolni stb. Hogy néznének ki az emberek, ha csak a lábukról égne a zsír a több tiszta háj lenne? :D Ilyen nincs. :P
2010. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
hát persze ez igaz de éppen ezért gondoltam hogy vannak kimondottan itt és ott ható módszerek... és nyilván mindenki azt alkalmazza ahonnan szeretné a felesleget csökkenteni.
2010. júl. 29. 00:03
 14/25 bubuzéla ***** válasza:

"hát persze ez igaz de éppen ezért gondoltam hogy vannak kimondottan itt és ott ható módszerek... és nyilván mindenki azt alkalmazza ahonnan szeretné a felesleget csökkenteni."


Ha ez ilyen egyszerű lenne... De mégegyszer írom, nincs ilyen, nem létezik. Annyit tudsz csinálni, hogy ahol vékonyabb vagy azt a részt edzed és izmosabb leszel.

2010. júl. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2010. júl. 29. 00:22
 16/25 anonim ***** válasza:
Hát én így fogytam 4 kilót 1 héten belül: Az első 3 napban csak vizet vagy teát ittam, semmit sem ettem, a 3. napon ettem biokekszet.
2010. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Hát ez lehet hogy gyors volt de szerintem nem valami hatásos. Nem mentek vissza a kilók?! Mennyi idő telt el azóta?

Meg a tápanyagra szüksége van a szervezetnek szóval szerintem ez egy elég káros megoldás.

2010. júl. 29. 00:41
 18/25 anonim ***** válasza:
Figyelj neki támadsz a 00:38-s válaszolónak mikor te se haladsz valami jó úton! Mi az,h néha a napi kaja csak egy alma meg egy joghurt! Ne haragudj, de ha nem vagy beteg akkor nem normális ez az étkezés! Pl mindenki a nagy melegre hivatkozik, h nem éhes stb igen lehet a szervezet nem igényli pl, h zsíros kajákat meg nagyon nehezeket egyél, mert kinek lenne kedve 38 fokban meleg bablevest enni pl, de egy hideg gyümölcs leves v bármi az viszont jól jöhet! Mire jó ez, h most alig eszem mondván a meleg miatt, de mikor véget ér úgyis enni fogsz stb! Egyébként ennyi kajától nem tudom mióta csinálod ezt az alig eszem dolgot, de nem csodálkoznék ha a szervezeted átváltott volna raktározó üzem módba és ezért nem fogysz én nem akartalak kiokítani, de egy normális emberi szervezetnek azért többre van szüksége naponta egy almánál meg egy joghurtnál kivéve ha beteg!
2010. júl. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
De te mondod hogy neki támadtam a 0:38-asnak, igaz én sem haladok jó úton de az sem jobb amit ő mondott sőt... és én mint mondtam nem azért nem eszem mert hogy koplalok vagy így akarok fogyni de egyszerűen nem birok többet enni. A raktározást meg nem hinném mert olyan 3-4 kilót fogytam a mérleg szerint de ez több hónap alatt. Kb. május óta.
2010. júl. 29. 19:23
 20/25 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de te tényleg nem vagy normális! Én nem hiszem, h egy egészséges szervezet működne egész nap egy almától meg egy joghurttól! De te tudod! Amint többet fogsz enni úgyis fel fogod szedni és igen nem egészséges, amit ő csinált, de a tied se egészségesebb! Talán beteg vagy?????? Tedd már ki külön kérdésként, h egész nap csak egy almát meg egy joghurtot eszel egész nap és majd meglátod milyen válaszokat fogsz kapni! Ha pedig tényleg nem kívánod a kaját én a helyedben meglátogatnám az orvosomat, mert egy anorexiás napi adagja egy joghurt meg egy alma! Ja fogytál 4 kilót, de valószínűleg az izmaidat bontottad le! Na jó nem akarok én veled kötekedni a te szervezeted fogja bemondani a game overt nem az enyém!
2010. júl. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!