Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől fogyhatok hatékonyan és...

Mitől fogyhatok hatékonyan és viszonylag gyorsan?!

Figyelt kérdés

Tudom általában egy módszer vagy hatékony vagy gyors az eredmény de nekem a hatékonyság lenne a lényeg persze normál keretek között a lehető leggyorsabban.

Kérlek ne általános dolgokat írjatok hanem TAPASZTALATOT!!!

Gondoltam kalória számolgatásra is, mutathatnátok linket is ahol normális kalória táblázat található....


2010. júl. 28. 23:28
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

nem azért írtam ki ezt a kérdést hogy minden csak annyit írjon hogy nem vagy normális meg egészséges. hanem hogy valami tanácsot kapjak hogyan fogyhatnék.

és ismét elmondom hogy az ő módszere és az enyém között a különbség az hogy ő szándékosan eszik annyit én pedig egyszerűen nem kívánok többet. az anorexiának meg 1000 más tünete vagy jele van még.

2010. júl. 30. 16:00
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

na leírom én a tapasztalatomat:D

gyosr eredmény: hát nekem úgy 4 hónap alatt volt minusz 10 kilo, nem vmi gyors de azóra is tartom illetve fogyok.

regeli: 2 szelet teljes kiőrléűs kenyér, muszáj vmi kenyérféle szénhidráttal kezd, nekem utána vajkrém+zöldségek (ma pl petrezselyem, saláta, és paradicsom volt)

reggeli után úgy 1 órával: gyümölcsök, azokat összevagdosom s úgy eszem meg (pl ma lesz 2sárgabarack, 1 sőzi 1 alma, és kb 10 szem szeder)

ez úgyt kb 10 befejzem

utána víz

dél, fél 1 felé ebéd: az neekm mindegy, leves+főzelék, avgy tészta, azon nem spórolok, nem is eszek belőle kevesebbet

utána úgy 3-4 óra felé egy pohár tej

vacsora úgy fél 6-6 felé, pufirizs, tojás, hal, lecsó, zöldségek, főzelék, ezekből vmi, de szénhidrát már nincs

max úgy szoktam néha-néha h joghurt és méz, vagy joghurt és pár db korpovit keksz

és utána egy bögre zöld tea

nasi: nem hanyagolom, nekem nér éri meg, perzse nem mindennap egy tábla csoki, de azért eszek is, meg sütik is nem vonom meg magamtól

nos 4 hónap minusz 10kilo

most 65 kilo vagyok, 60 szeretnék lenni szeptember közepére

melte fél óra futás+szobabikli

igazából ennyi volt, nem kell túl drasztikusan nem éri meg

2010. aug. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
77%

Ha tényleg nem vagy sem anorexiás, sem éhes, akkor az a minimum, hogy kivizsgáltatod, mi az oka az étvágytalanságodnak, mielőtt még nagyobb bajod lesz. Hiszen te magad is tudod, hogy nem eszel sokat, és erre többen fel is hívták a figyelmedet.

Attól, hogy nem vagy éhes (effektíve nem érzel éhséget), a szervezeted még nem kapja meg a megfelelő tápanyagokat, és éhezik. Ez mindenféle "érdekes" betegséghez vezet, UGYANOLYANOKHOZ, mint anorexia esetén. Az eredmény és következmény szempontjából teljesen mindegy, hogy anorexiás vagy, vagy csak étvágytalan.


A tartalékolás nem a koplalás alatt van, olyankor fogy az ember. A tartalékolás akkor kezdődik, amikor újra enni kezdesz, mert a szevezet ilyenkor próbál készülni a következő koplalásra. LEHET koplalással fogyni, addig, amít koplal valaki, de nem érdemes, mert utána a duplája jön vissza. Ezért mondják, hogy "nem lehet" koplalással fogyni.

2010. aug. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

09:00

akkor úgy látom 75 kilóról indultál. én is olyan 72-3 körül vagyok de ehhez csak 160 cm vagyok.

te hány cm vagy?

2010. aug. 2. 15:56
 25/25 anonim ***** válasza:
én 166 centi magas vagyok
2010. aug. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!