Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázók! Mit csináltok ha...

Diétázók! Mit csináltok ha olyan állapotba kerültök, hogy kifalnátok az egész hűtőt? Mit csináltok, hogy ne tegyétek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 14:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
76%
Nem teszek bele semmit 😃 Mert inkább rendelek pizzát ☝️🍕😃 Rajtam nem fog ki a diéta😏
2022. okt. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
68%
Egyszerűen nem teszem meg. Annyit fogyok, amennyit akarok, erős akaratom van.
2022. okt. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Ilyenkor jöhetnek az alacsony kalóriás rágcsák! Amik megtöltik a gyomrodat és ezàltal megnyugszol kicsit.

Pl. sárgarépa egy kevés humusszal, édesítős alacsony zsírtartalmú túró/cottage cheese,egy nagy adag salàta egy kevés joghurtos öntettel, 1-2 alma/narancs

2022. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Önuralom és ha belefér meg a kalória keretbe, akkor a 3-as válaszoló tanácsa.
2022. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
4%
Tudod mikor eszek hamut pizza helyett, te bolond vagy? :-D Azért mert ez a trendi, meg mindenhol jönnek a fogyogatásokkal, azt ezeknek az embereknek 80% nem is kövér, ha már bmi je normál kiakad. :-D Nem is értem ezt a sok agymosottat. Mire jó ez? Meg ráfogják az egészségre, mert nem tudnak mást kitalálni, és inkább megeszik az íztelen vackokat, minthogy ennének normálisan normális kaját.
2022. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
5ös te trollkodni jöttél ide?
2022. okt. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
59%
Tejet iszok vagy kakaót!
2022. okt. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Elsonek atkalibralom hogy melsil etkezes mennyi kaloria. Azert van falasroham mert reggel eheztetem magam es estere beerik. Szoval kalroiak ketharmadat megeszsm reggelire es ebedre a kovetkezo napokban.

Ha ugy is falasroham van, akkor novelem a kaloriat 50nel. Legutobbb pl ez volt. Eszre sem vettem hogy tibbet edzek, tobbet kene enniy de a testem jelzett

2022. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Iszok egy koffeinmentes kávét mandulatejjel, és talán lenyugszom.
2022. okt. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
89%

Ha ilyen lenne, átgondolnám az étrendemes.

Ugyanis ha ennyire éhes vagy, vagy étvágyad van akármire, akkor garantáltan nem jó az összetétele vagy a mennyisége.

A normál "diéta", azaz fogyásra alkalmas étrend akkor jó, ha soha nem vagy éhes, és nem tiltasz le semmiféle élelmiszert, csak a mennyiségekre figyelsz. Így soha nem jön rád zabaroham, mert nem éhezel és nincs olyasmi, amit megkívánsz és nem eheted.

2022. okt. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!