Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diétázók! Mit csináltok ha...

Diétázók! Mit csináltok ha olyan állapotba kerültök, hogy kifalnátok az egész hűtőt? Mit csináltok, hogy ne tegyétek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 14:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem csak a kiéhezés okoz falási rohamot, hanem a menstruáció előtti hormonjojó is.
2022. okt. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
25%
Oké, de mensi előtt egyszer totál belefér, havonta 1 nap ha letolsz egy pizzát, igazán nem teszi keresztbe a fogyásod, nem kell megszállottnak lenni sem.
2022. okt. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
68%

22

Az elszállásnak lelki okai vannak, ezért sokaknál nem működik a csaló nap nevezetű dolog, meg az sem, hogy például nem számít még egy palacsinta, edd csak meg.

Az én típusom, olyankor totálian kétségbeesik, vagy nem is tudom pontosan mi játszódik le, de elkezdünk falni, hogy na akkor már minden mindegy, úgysem tudok tovább fogyni stb.

Az alkoholistákhoz, vagy dohányzásról leszokóknál figyelhető ez meg, hogy akár egy pohár italtól, szál cigitől visszaesnek. Teljesen létező emberi jellemvonás ezek szerint.

2022. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
72%
Oké, de én alap egészséges emberekből indultam ki. Ha komoly függőségi problémája van, akkor sem a répás mártogató, sem a kevesebb evés, sem a kalóriacsókkentes nem fog menni, evészavarhoz, függőséghez pszichológus kell.
2022. okt. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
21%
Nem vagytok normálisak az biztos. 😃 Ezt szűrtem le. Enni muszáj, és kell is. Normális ételeket, vagy amit épp megkíván az ember. Ez a mindenkifogyniakar hülyeség.
2022. okt. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 NTBS ***** válasza:
75%
Önfegyelemmel ellenállás.
2022. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
27%

Nem koplalok, ergo nem kell kizabálnom a hűtőt.


Annyit eszek, amennyit jól esik, néha egy héten keresztül tésztát tésztával, máskor meg hús-salátát... teljesen random, mit kívánok, és hogyha este 10-kor ennék egy snickers-t, akkor megeszem.


Ennyitől nem hízok el, ha viszont éheztetem magam, biztosan átfordul az egész falásrohamba.

2022. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Én először is végig gondolom, hogy mitől lehet ez az érzésem:

- mit ettem már ma és mennyit?

- mennyit ittam már ma és mit?

- mikor fogyasztottam cukros terméket, amelynek jellemzője, hogy ürülés közben farkaséhséget okoz?

- tényleg hol tartok épp a ciklusomban?

- biztos-e, hogy a hasam éhes, vagy netán épp szeretethiányom van vagy aggodalmam valami miatt, ami klasszikus érzelmi éhségben jelentkezik és keresek valakit, aki tud adni ölelést, vagy ha nem találok, akkor írok szeretteimnek valami szeretteljeset

- mit kívánok úgy igazán és hogy juthatnék hozzá, van-e kedvem elmenni érte vagy elkészíteni

- nem lehet, hogy egy kis mozgás, de legalább légzőgyakorlatok segítenek, hogy elmúljon?

2022. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%
Csinálok fél liter kakaót három tojássárgájával.
2022. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 hosszúhajú ***** válasza:
fogom a kedvenc kekszemet, pl vaníliás karika, egyetlen darabot, és beledarálom 3 dl tejbe turmixként és sokáig eliszogatom. ha kevés, iszom még egyet.
2023. jan. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!