Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális, hogy mindig edzés...

Normális, hogy mindig edzés előtt kell kakálnom?

Figyelt kérdés

Fogyókúra kellős közepén vagyok, és amióta fehérjedúsabban étkezem, mindig edzés előtt kell kakálnom, jellemzően nagyobb adagot.


Ez összefügghet?


(N)



2023. szept. 2. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Örülj neki, hogy nem edzés közben csúszik be a kaki a bugyiba.
2023. szept. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Nekem is sűrűn kell edzés előtt, én a konditerem WC-jében szoktam intézni. Nem irigylem azt, aki bemegy utánam a budiba.🤣🤣
2023. szept. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Valahol mashol lesz az osszefugges. Ha mindgig ugyanabban az oraban edzel meg mindig ugyanugy etkezel akkor lehet pl attol
2023. szept. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát nagyjából ugyanabban az időben eszem meg edzem is, van egy ilyen folytonosság a napjaimban.


Jellemzően munkából megyek edzeni. Jobb híján én is a konditerem wc-jében intézem.

2023. szept. 3. 00:13
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az agyad "kényszeríti ki" belőled h edzés előtt menj, azért, hogy ne közben jöjjön rád. Én speciel ha bárhová megyek, előtte 2-3x ülök wc-re h ne útközben jöjjön rám, bár nálam volt már ebből negatív élmény, valószínűleg azért. Konkrétan olyat ettem h hazafelé menet rám jött a szapora, az hittem h kibírom hazáig, mert már alig 5 percre voltam itthonról, és a lépcsőház előtt bokáig... de nem vagyunk egyformák, lehet h nálad nem volt ilyen élmény, csak simán jelez az agyad h "inkáb előtte, mint közben".
2023. szept. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
5. Ebben van valami, én mindig pisilni megyek, mielőtt elindulok :D
2023. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fogmosás hozza elő a pisilési ingert, mert az estinél pont utána megyek általában mosdóba, majd fekszem le. Reggel is szoktam utána, mert korán ébredek, fogat mosni meg reggeli után fél órával szoktam. Így a testem összekapcsolta a két dolgot, így minden fogmosásra pisilnem kell.

Iskolásként meg a lépcsőházi ajtóra jött elő, mert suli után mentem wc-re, mert a sulisba annyira nem akartam.

Pavlovi-reflex.

2023. szept. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehetséges, hogy az új tevékenység (tevékenység-váltás) fokozott adrenalin elválasztást okoz, ami fokozza a bélmozgásokat.Itt lehet egy feltételes reflex kialakulásával számolni.
2023. szept. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha több zöldséget eszel, az magyarázza a mennyiséget. Vagy pl nálam a zab is megdobja.
2023. szept. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen több zöldséget fogyasztok. ☺️
2023. szept. 3. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!