Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlanátok jó fogyókúrát...

Ajánlanátok jó fogyókúrát segítő/kalóriaszámláló appot?

Figyelt kérdés
Ingyeneset szeretnék.
nov. 28. 17:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriabázis, YAZIO, MyFitnessPal, MyFoodData
nov. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
A Yazio és a myfitnesspal fizetős, a többit meglesem, köszi.
nov. 28. 17:44
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A myfitnesspal ingyenes, csak feldobálja néha a reklámját, hogy fizess, de valamelyik sarokban eldugva van egy pici x. Legalábbis én ingyen használom évek óta.
nov. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

"Yazio és a myfitnesspal fizetős"

Nem, csak van fizetős funkciójuk is.

nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
A yazio nem fizetős, csak ha több funkciót szeretnél használni és zavar a reklám. De az ingyenes verziója is teljesen jól működik.
nov. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tényleg, megtaláltam a kis x-et a Myfitnesspal-nál, köszi. :) Azt próbálom akkor most ki, mert azt össze tudom kötni Garmin connectel.
nov. 28. 20:01
 7/21 anonim ***** válasza:
55%

A myfitnesspalt nem javaslom. Nagyon sok magyar etel nincs benne es pl a zoldsegek csak cup-ban.

A kaloroabazist javaslom

nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Benne vannak a zöldségek is grammban, csak le kell nyitni a menüt. Feltéve, hogy megtalálod a központilag importált usda adatot, ami nem mindig egyszerű. De ha megtaláltad, akkor ott van grammban, darabra, meg egy csomóféleképp.


A recept importálója szerintem béna, főleg mert adagra tud számolni csak (tehát meg kell adnod, hány adag, és annyifelé osztja). Nincs olyan funkció, hogy 100 g-ra számolja ki (persze szükség esetén megadva a párolgást). Ha jól tudom, a kalóriabázis tud ilyet is, szerintem praktikusabb.

nov. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Kaloriabazis szerintem a legjobb.

Sokan a yaziot szeretik, annak is van ingyenesen hasznalhato reszs. De nekem a kaloriabazis felulete konyebb, gyorsabb. Kevesebb kattintassal tudok mindent betaplalni

nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Megnézegettem a Yazio-t is, az is jó, valóban egyszerűbb használni mint a MyFitnesspal-t, főleg így magyarként. De az hogy a Myfitnesst a Garminommal össze tudom kötni, az meg azért tök jó, mert az ugye elég pontosan méri az elégetett kalóriákat és tök jó staisztikákat kapok így, meg tök jól motivál... Úgyhogy most egyelőre használom mindkettőt ami nyilván hamar megunok majd és meglátjuk melyik marad. :)
nov. 29. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!