Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A betegségek okozzák a hízást?...

A betegségek okozzák a hízást? Van olyan betegség, hogy nem tudsz sehogy sem lefogyni tőle?

Figyelt kérdés

Nem értek a témához.


Van egy magyar youtuber lány, aki sokat hízott, vagy 60-70 kilót pár év alatt. Annyit elmondott a követőinek, hogy vannak betegségei, de nem szeretne róluk beszélni. Redditen volt téma, hogy milyen sokat hízott és többen megvédték, hogy erről ő egyáltalán nem tehet, csak betegsége van.


Javítsatok ki, ha tévedek, de én úgy tudom, maximum nehezebb lefogyni vele, de ha valaki jól étkezik, mozog, akkor lehet fogyni, maximum lassabban. Ő a videóiban mindig egészségtelenül eszik, szerintem videón kívül is, de nem vagyok ott vele, nem tudhatom.


nov. 29. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Olyan van hogy annyi betegség áll egyutt hogy iszonyat nehez. Es ha pl mindent betartana a fogyashoz akkor arra az egesz elete ramenne, mentalis egeszsege romolna.

Ismerek olyan lanyt aki tej, tojas, gluten es hisztaminerzekeny. Melle pajzsnirigyalulmukodeses es refluxos. Ezzel eleve nehez letezni nem hogy fogyni. Marpedig a fogyashoz egy icipici hiba se fer bele, ugye honapokig.

Van olyan betegseg is amitol allandoan ehes az ember. Amellett is lehet fogyni de szinte lehetetlenul nehez.

nov. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

"betegségek okozzák a hízást?"

Nem. A hízást az okozza, amikor az egyén kalóriabevitele köszönő viszonyban sincs a fizikai aktivitásával.

"Van olyan betegség, hogy nem tudsz sehogy sem lefogyni tőle?"

Nincs. Olyan kórkép van, ami miatt az egyén BMR-je 200-300 kalóriával alacsonyabban van, mint egy egészséges személyé, ami megnezítheti a fogyást, de ha kalóriadeficitben vagy, akkor bármilyen betegség mellett fogyni fogsz.

nov. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Hormonális betegségek mind hízásra ösztönöznek .
nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Bizonyos pajzsmirigy betegségek is vannak olyanok amelyek el hízást is okoznak. Vagy ott a Prader Wili syndroma ami szintén elhízást is okoz. Szóval igen vannak olyan betegségek amelyek elhízást okoznak. Nem csak a kalória többlet bevitel okoz elhízást!
nov. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Elhízást nem okoz a pajzsmirigy betegség, a felesleges kalóriáktól hízol, pajzsmirigy ide vagy oda, a levegőtől nem hízol.
nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
5-ös nagyon ostoba vagy!
nov. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
Na miért, lehet a levegőtől hízni szerinted?
nov. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!