Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 12 hónap alatt 43 kgot lehet...

12 hónap alatt 43 kgot lehet lefogyni sikerülhet?

Figyelt kérdés

#117kgmost
nov. 29. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
51%

Heti 1 kg-val számolva igen, le lehet, hisz 4*12=48 kg-t lehet leadni 12 hónap alatt.

Azonban sok múlik a szervezetedtől és a kitartásodtól is.

nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Thunderfairy válasza:
100%
Havi 2-3 kg az egézséges. Ezt még a szervezet is tudja követni. Ne akarj logó bört magadra mert rendkivűl ronda látvány lehet. 16-24 hónap alatt visszont meg lehet csinálni. Gyorsan elmegy, észre se veszed szinte.
nov. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal nem lesz reális, de ha csak fele ekkora túlsúlyt leadsz, már az is szép eredmény. Az egészséged hálás lesz érte.
nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet. Az elejen gyors lesz a fogyas es megleyz ez az utem. De amikor csak 10-15 plusz kg lesz rajtad akkor siman lehet hogy havi max 2 kilo sikerul vsgy kevesebb. Ez a normalis ez az egeszseges utem.


De egyebkent meg ha azt monsjuk hogy nem akkor bele se kezdesz? Most azonnal hagyd abba az elmelkedest es kerdes kiirogatast es mar ettol a oerctol kezdj el odafigyelni az etkezesre es legkesobb hetvegen menj el sportolni is. Setalj egy nagyot pl.


Sokaig elmelkedtem es nem csibaltam semmit es egyre kevesebb ido alatt egyre tobbet akartam leadni. Az meg szerintem a legnagyobb hulyeseg ha varsz januarig mert ugyis jon a karacsony. Karacsonyig is siman lemehet 3-4 kilo akar tobb is ha most kezded. Aztan karacsonykor figyelhetsz arra hogy ne degeszre edd mahad hanem minden sutibol csak egy darabot , vsgy az bednel a halaszlebol csak egyszer szedj es egy szelet kenyeret egyle hozza. Vagy reggelire ha bejglit eszel akkor egyel melle valami gyumolcsot hogy tovabb jollakj.

Szepen lassan kezdd el a valtozasokat.

nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ja és már 95-100 kilosan sokkal sokkal jobban fogod magad erezni es buszke leszel magadra es at fognak ertekelodni a celok. Amikor leadod az elso adagot utana sokkal realisabban is latod az egeszet. Mar az 3 ruhameret lesz. Szoval most tuzz ki pl egy elerheto celt: 100 kilora lemenni aprilis vegeig. ez elerheto es motivalni fog. De az is lehet hogy 110 kilora lemenni januar vegeig. Hidd el egy tapasztalt soksulyt leado emebrtol hogy igy sokkal jobb lesz neked
nov. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Barátnőm június óta 32-t adott le. Alig eszik, de mozog. A gyomra fáj, erős a tempó.
nov. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 ebből sokkal több baja is lesz és nem csak amíg koplaltatja a testét hanem hosszútávon is. Sajnos talasztalat
nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
54%
Inkább úgy tedd fel a kérdést, hogy, 12 hónap alatt 43kg-ot a lehet hízni? 🤔
nov. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy 14 éves osztálytársam, 8. végén, mielőtt gimibe mentünk, 2,5 hónap alatt úgy fogyózott, hogy napi 1 zsemlét evett valami felvágottal. 15 kilót fogyott, utána viszaállt az étkezése, nem teljesen, de majdnem ugyanúgy evett és elkezdett edzeni mellette, mert akkora túlsúllyal nem nagyon tudott. 155 centis lány volt és elsőben eleinte így is voltak, akik piszkálták, mert még így is voltak rajta hurkák.
dec. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem sajnos, ez nem reális célkitűzés. Ha egészséges szeretnél maradni, akkor ennek mondjuk a fele összejöhet, de ahhoz is nagy önuralom és sok tudatosság kell.
dec. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!