Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettől hizhatok?

Ettől hizhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, fogyózok és ma nagyon megkívántam a gyrost így azt vettem vacsorára amit 3 óra után fogok megenni és félek hogy ettől a kicsi gyros táltol nagyon hízni fogok egyébként nem szoktam enni nagyon nagyon ritkán eszem gyros tálat talán 1 évben 1-2 egyébként lány 16 160cm 52,2kg

És egesznap mozogtam (Árufeltöltés)


jan. 12. 14:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Hizni a rendszeres, hosszutavu, felesleges kaloriabeviteltol lehet. De amugy neked enyhe testkepzavarod van (vagy provolator vagy), ha nem akarsz hizni, mert az a 52.2 kg nagyon keves.
jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ettél egy gyrost, egészségedre. Lemozgod, kitolod reggel. Nem vagy kövér, ne bántsd magad ilyen jelzőkkel.
jan. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Kerdezo, tisztazd le, hogy eves-zavaros vagy-e. Mert szerimtem aki tizedkilora figyeli a sajat sulyat es fel enni, az jo uton van a bulimia fele. Most szolunk: korosan sovany vagy, 16 evesen nem szabad megvonni magadtol az etelt, mert meg fejlodsz.
jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
3. Válaszoló tisztában vagyok azzal, hogy evészavarom van 3 hónapig bulimiával küzdöttem vtam 2 hetet pszichiátrián azóta nem hanytatom magam és azóta megjobban félek a hízástól de igazából máskor mindig 1500 kalória alatt vagyok tegnap pl 890 kalóriát ettem meg
jan. 12. 14:41
 5/15 anonim ***** válasza:
34%

3-as vagyok megint. Mit remelsz a koros sovanysagtol?

En fiu vagyok, de kiraz a hideg a botsaska, se melle, se segge lanyoktol.

Egy no legyen csinos, legyen melle, feneke, legyen mit simogatni rajta.

A fogyas, hizas, sovanysag, koverseg pedig nem fantazia, felelem es bekepzeles dolga, arra van a merleg. A test akkor aranyos, ha a magassagod -100 sulyod. Neked az 57-60 kg lene az idealis. Csak ennyit kellene szem elott tartanod.

jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
3-mas nem vagyok botocska épp a seggemmel és a combommal van bajom hasra nem hizok de nálunk ez genetika is de akkor se tudom ezt elfogadni
jan. 12. 14:51
 7/15 anonim ***** válasza:
58%

Akkor elengedem a kerdest.

De annyit tudjal, hogy az eves zavarba bele szoktak HALNI. ERTED?

jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
79%

5-ös: azt ugye tudod, hogy aki evészavaros, az nem máok véleménye miatt akar vékony lenn!.

Meg mellesleg egy egészséges nö sem azért akar normál súlyú-alakú lenni, hogy a hozzád hasonló akárkiknek megfeleljen!

jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem pont jó a súlyod. Nyugi, egyetlen gyros táltól nem fogsz meghízni.
jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem fogsz egy gyorstáltól hízni. Ráadásul csupa jó dolog van benne. A hus, krumpli, zoldsegek mind egeszseges kajak.

Es lefekves elott meg 3 oraval is nyugodtan lehet vacsorazni

jan. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!