Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok, hogyan...

Mit tanácsoltok, hogyan tudnám megcsinálni? Mi kell hozza? Sikerülhet-e? Vagy adjam fel? Le tudnám adni a pár kiló felesleget? kicsit hosszas lesz, de muszály leírjam:

Figyelt kérdés
Január 30-án farsang lesz a suliban, és az én osztályom hastánc elõadást tart a nagyérdemünek. Nincs semmi gondom, túl kövér sem vagyok (sovány sem), csupán a hasamról jó volna leadni a zsírból. De nem tudom hogyan és mit tegyek. Kérlek adjatok ötleteket ( akár hasizom fejlesztõt, tornagyakorlatokat), oldalakat ahol nézhetnék ezek után. Elõre is köszönöm.
2009. jan. 15. 15:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Jah és igen: Ha valaki azt mondja megfelelõ étrend kell, hát én benne vagyok, csak akkor valaki le is kéne ezt írja. Mert tudom, többször keveset kellene enni, csak ez nekem eléggé nem tud sikerülni. Ugyanis 7kor kelek, fel nyolctol reggelizek, aztán majd csak fél 4re érek haza, így akkor van az ebédem, s mivel tudom 6 után jobb ha nem eszem, így mindig fél hatkor lejártatom a vacsorát. Néha 9 fele be be csusszan 1-1 mandarin, de nem több. Eddig így volt az étrendem, nagyon könnyen megszoktam mikor erre változtattam, így amit irnátok azt is könnyen megszoknám.


Ha meg a mozgást nézzük: konditerem, gépek nem igazán jöhetnek szóba, de egy nap akár 2 órát is tudok mozogni, csak irjátok le, hogy pontosan mivel is fogyhatna le a pocim. Nem kell túl sok, csak egy kicsi.


Végsõ esetben irjátok meg: ez nem fog menni január 30-ig.


Köszönöm !

2009. jan. 15. 15:26
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A hastánchoz kell egy kis poci, úgyhogy hagyd így :)

40-60 perc tempós séta meg egy kis gimnasztika csodákra képes.

2009. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A hastánc attól szép, hogy van egy kis háj, ami rezeg. Ne akarj kockás hasat, mert az nem jól jön ki a hastáncnál. Szerintem.
2009. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hat a kicsi háj nem rossz, de én épp azt szeretném elérni. Nem kell nekem egyáltalán kockás. :-(
2009. jan. 15. 17:00
 5/11 anonim válasza:
oké én okos vok
2009. jan. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

2 hét alatt max. 2 kilótól érdemes megszabadulni, de ha azt vesszük figyelembe,hogy mennyi az egészséges, akkor fél kg/hét. Tehát érdemes megfontolni,hogy 2 kg minusz hozna -e akkora változást,hogy megérje fogyózni! Szerintem inkább gyúrj önbizalomra:) Persze ha a testtömegindexed 20felett van, akkor az egészség érdekében érdemes tenni valamit!

2009. jan. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, ha nem csak kicsit van elhizva a hasad, akkor egy megfelelően, szakember által összeállitott diáta kell. És ha majd fogyni fogsz, akkor fogysz a hasadról is. Olyan nincs, hogy csak a hasadról fogyj. Viszont ehhez meg kevés az idő. Lévén két hét van addig. Ennyi idő alatt be sem indul a fogyás.
2009. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Beindulni beindul a fogyás, de már most el kellene kezdeni, csak ahhoz meg nem kevés tudás kell, mert a más tudása vagy drága, vagy korlátozott.
2009. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát annyira nem sok, nem vagyok én túlzottan kövér. Inkább mondjuk ugy van egy kis pocim. De ha azt mondjátok nem sikerülne 30-ig, nem gond, jobb késõbb mint soha. tehát igy is segithettek nekem, s persze tudom nincs hogy csak a hasamrol fogyjak. de ez nem gond.

Nincs annyi túlsúlyom, hogy szakemberhez forduljak, ugy érzem.



Lehet ez is befolyásolna titeket, hogy 15 vagyok, tehát emiatt a diétákat kihagynám, nem akarom hogy baj legyen a szervezetemben aztán.

2009. jan. 15. 19:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Örülök annak,hogy a mai világban még vannak olyan kamasz lányok,akiknek nem központi problémájuk a kinézetük! Mégis, én azt vallom, azért nem árt odafigyelni a táplálkozásra! Ennek több oka is van. A legfontosabb az egészség, ami szerintem a legnagyobb érték! A másik ok ennél egy kicsit bonyolultabb. Bizonyos életkor után a zsírsejtek száma már nem növekszik, tehát ha valaki felszed pár kilót, a zsír csak a már meglévő zsírsejteket fogja kitölteni! Sajnos kamasz korban nem ez a helyzet! Ha valaki gyermek ill. kamaszkorban hízik, akkor még folyamatosan szaporodik a zsírsejtek száma a hízás mértékével arányosan! Ezért van az, hogy aki gyermekként túlsúlyos, az nagyobb eséllyel lesz felnőttként is az! Tehát szerintem nagyon fontos ebben az életkorban a kiegyensúlyozott táplálkozás! Fehér lisztből készült termékeket,cukros ételeket, üdítőket én nem javaslok! Egészséges ételekből is lehet finomakat sütni, főzni!! Én több éve így élek! Nem kell odafigyelnem, hogy mennyit eszek, mert nem hízok,és nincs narancsbőröm!
2009. jan. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!