Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi update módszer vagy...

Melcsassz kérdése:

Norbi update módszer vagy Paleolit táplálkozás-diéta?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik a jobb,hatásosabb egészségesebb hosszú távon?Melyikkel lehet elérni tartós súlycsökkenést és azt meg is tartani végleg?Véleményeket-tapasztalatokat várok.
2010. dec. 28. 07:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%

A Norbi Ápdét már régesrég megbukott, nem veszed észre, hogy aki tartós fogyásra vágyik, annál már szóba sem jön?!...


Kevesebbet enni, többet mozogni, étvágycsökkentővel segíteni az éhség-rohamokon : EZ A TITOK!

2010. dec. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

A Norbi Update NEM BUKOTT MEG, sőt! A Szent Imre kórházban, Pados Doktor úrral, kontroll csoporttal igazoltan működik. A kövér ember nem bűnös című új Norbi könyvet is ajánlja, az ország vezető szaktekintélye, szóval MŰKÖDIK!


A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:56


Amit írtál, abból egy dolog igaz: mozogni is kell!

2010. dec. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Én a szétválasztás mellett tettem le a voksom. Nekem maximálisan bevált, 12 kg-t adtam le fél év alatt,semmit nem híztam vissza az elmúlt egy évben, nem lett semmilyen hiánybetegségem, nem látszik a bőrömön, nem voltam soha éhes,azt ettem amit akartam, a magas vérnyomás normalizálódott, az állandó puffadtság eltűnt...soroljam még?
2010. dec. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Norbival fogytam 15-16 kg, és tartom!!
2010. dec. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat majdnem mindet hasznosnak tartok:)

Írjatok még tapasztalatokat hogy tudjak dönteni a 2 módszer közül melyikkel fogjak bele a fogyókúrába.amúgy mindkét módszerről sokat olvastam ismerem őket,csak kíváncsi vagyok nektek melyik vált be?

2010. dec. 28. 10:04
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

De nem érted, hogy nem ilyen hülyeségeket kell követni, hanem ÉLETMÓDOT VÁLTANI?

Délelőtt ch, délután-este fehérje, 1600 kcal fölé ne menj, mozogj.

Nagyon nehéz, nem?.. Norbi nélkül is megy...

2010. dec. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az előttem szólónak:Nem a te általad helyesnek tartott ötletre vagyok kíváncsi,engem csak az a két módszer érdekel,és azok véleménye ill tanácsa akik bármelyikkel lefogytak!
2010. dec. 28. 12:14
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A norbi módszer életmódváltás. Nem egy 2 hónapos diétáról van szó, hanem olyan étkezésről amit életünk végéig követhetünk. Amiatt is jó, hogy nem alakul ki hiánybetegsége az embernek, mert gyakorlatilag bármit lehet enni, csak a megfelelő időben.

És valóban nem muszáj a norbi kódokat figyelni,anélkül is lehet fogyni, de ha valaki nem olyan jártas a témában és nincs sok ideje minden kaja szénhidráttartalmát megvizsgálni,meg, hogy az adott étel mennyire dobja meg az ember vércukorszintjét, annak egyszerűbb csak a kódokat figyelni.


Én csak ajánlani tudom. De azt hozzáteszem, hogy nem kell norbi termékeken élni, mert drágák és tele vannak mesterséges adalékokkal. Csak nézd meg az átlagos élelmiszerek besorolását.

2010. dec. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
60%

párom a paleolit "diétát" követi, 8 nap alatt 2 kg-t fogyott.

Csak mert elhagyta a fehér kenyeret, a zsíros ételeket,és a cukros üdítőket.

2011. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
49%
A paleolit táplálkozás lényege a visszatérés a kőkori étrendhez. Mivel a gabonafélék és a tejtermékek csupán az utóbbi tízezer évben váltak csupán az ember táplálékává, ezeket egyrészt nem tudjuk megemészteni rendesen, másfelől túl nagy szénhidrát terhelést jelent a szervezetnek, s ez a civilizációs betegségek fő okozója.
2011. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!