Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a leghatásosabb fogyasztószer?

Mi a leghatásosabb fogyasztószer?

Figyelt kérdés
Minden áron le szeretnék fogyni nem bírok így élni már és nem is akarok !!! Légyszóíves segítsetek 10 kilót szeretnék fogyni! Lehet illegális is vagyis már szinte csak ebben bízok! A baj forrása hogy, nem érzem azt evés után, hogy jól laktam sőt, 5 perc után a dupláját eszem mindig mert olyan érzésem van mint aki mindjárt éhen hal: :(
2011. jan. 24. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mozgás, és lassan felszívódó szénhidrátok fogyasztása fehérliszt és cukor helyett, amiktől csak 3-4 óra múlva leszel éhes
2011. jan. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Menj futni még erre is lusta vagy?

Ha meg illegál kell neked akkor ott a magánterület belépni tilos tábla-fuss ott.

2011. jan. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenáron??? Aki minden áron le akar fogyni, az diétázik, sokat iszik, és sportol.

Ha !!mindenáron!! fogyni akarsz, akkor lenne annyi akaraterőd, hogy ne egyél, ha már ettél.


Egy hétig hagy ki a fehér lisztet, cukrot, minden péksüteményt, gyorsan felszívódó szénhidrátot, és az ilyen éhségrohamok el fognak múlni.

Aztán már az is elég, ha normálisan eszel reggelit, ebédet, és nem eszel vacsorát, vagy csak keveset, és kevesebbet előző két étkezésre is.


Egyelőre ott tartasz, hogy bármi sz.rt képes vagy beszedni, hogy fogyjál, még ha belehalsz is, csak ne kelljen érte tenni semmit.

Ha ilyen cucc létezne, nem lennének kövér emberek.


Az ilyen "csodaszereknek" minden esetben van egy káros mellékhatása: ha leállsz vele, rettentő gyorsan fogsz hízni, mert nem tanultál meg diétásan étkezni, és nem lett nagyobb az izomtömeged, sőt kisebb.

Aztán három hónap múlva itt sírsz, hogy 25 kilót kéne fogyni, de azonnal, és ki milyen diétát ajánl, ha két hét alatt akarsz fogyni.


10 kg nem sok!

Le lehet dolgozni.

2011. jan. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
59%

Adipexet probaltam,ez illegalis,de nem ajanlom,mert rosszul lettem tole...leirom en mitol fogytam le,de ezert utalni fognak itt nagyon tudom..2 honap alatt 20kg-ot. minden masodik hetvegen speedet szivtam a bulikban,attol utana egy hetig se ettem.Mar nagyon el voltam keseredve a sulyom miatt,hiaba tornaztam,nem ment le semmi,kiprobaltam,bejott.

Nem vagyok ra buszke, mert kirugtak a munkahelyemrol, idegileg labilis voltam,de akkor az boldogitott,hogy a barataim nem ismernek meg,mert ugy lefogytam.

Ez az en tortenetem,persze nem ajanlaskepp irom es most johetnek a lepontozasok...!

2011. jan. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves Előző! Én is hasonlóképp fogytam le 10 kilót, de szerencsére sikerült időben abbahagynom, elkezdtem egészséges életet élni, és nem is híztam vissza.

Kedves Kérdező! Én a sportot tudom ajánlani. Nem csak azért,mert beindítja az anyagcserédet és izmosít, hanem mert lelkileg is sokkal-sokkal erősebb leszel, tele leszel önbizalommal, hogy egyre több mindenre vagy képes, és a kitartásod erősíto majd az akaraterődet is.

2011. jan. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocs, de abban semmi újdonság meg extra nincs, hogy a drogosok vékonyak, némelyik csak csont és bőr, de az nem fogyókúra, hanem mellékhatás, amit a drogfüggés okoz.
2011. jan. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Kedves utolso!

Nem drogfuggo voltam,azert ne ertsd felre! Egy honapban ketszer fel grammtol nem leszel az. Mint ahogy alkoholista sem leszel ,mert iszol a hetvegi bulikban.

Es akkor sem voltam sovany,csak gyorsan lement a 20kg es utana ez adott erot,hogy megtartsam. Ennyi.

Mar masfel eve semmit nem csinaltam,jelenleg babat varok,szoval nem kell rogton itelkezni,meg rahuzni az emberre,hogy drogfuggo :) mert ez nem igaz :)

2011. jan. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Jó, de milyen "fogyás" az, hogy valaki nem eszik, meg drogozik? Ugye nem gondolod, hogy zsírból fogytál le legfőképpen? Nyílván ment le zsír is, de szerintem most is úgy nézhetsz ki, mint egy leeresztett léggömb. A fogyás az nem ilyen, az egy életmód váltással kezdődik, ahol precíz táplálkozás és többféle sport van.
2011. jan. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Milyen fogyas az, amikor a merleg 20 kg-val kevesebbet mutat es 4 szammal kisebb farmert veszel?

Ezt kerdezd meg olyanoktol,akik evek ota szenvednek,mert nem akarnak megindulni a kilok...es el vannak keseredve.

Engem is ez vitt ra,amugy nem igazan jott be a drogozas.

A boromon semmi nem latszott, szepen ment le mindenhonnan.

Utana elkezdtem tornazni, odagigyelni az evesre es megtartani azt a sulyt. Nagyon buszke voltam,hogy sikerult,de a modszerre nem vagyok az a mai napig.

2011. jan. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ne "zabálj" és ZUMBÁZZ :D Én egy fél éve kezdtem a zumbát, azóta már oktatom, odafigyelek az étkezésre, de megeszek mindent ha megkívánom. Igaz vacsora az nincs. De ha valami édességet megkívánok, vagy fagyit, igenis eszek (délelőtt). Egyszer élünk, ne sanyargasd magad minden áron, ne pusztítsd a szervezeted illegális sz.rokkal, mert nem éri meg, hogy az egészséged rámenjen. Barátnőm 3 hónap alatt 35 kilót fogyott (fogalmam sincs, hogy hogy, titkolja, de van egy két tippem...) és nagyon csúnya lett...igaz lefogyott (110 kg nyomott)de mintha a lufit kipukkasztották volna...lóg rajta a bőr, és egyáltalán nem szép látvány sajnos...Mégegyszer mondom, próbáld elfogadni magad, és sportolj, de ne éhezz egész életedben, mert nincs másik belőle... :) A fél év alatt leadtam 5 kilót, 2 számmal kisebb ruhákat hordok, tele vagyok energiával, az állóképességem az izomzatom kialakult, van alakom. Ne akarj hirtelen fogyni, mert annak semmi értelme. Hidd el a kitartás meghozza az eredményt :) remélem még aktuális a válaszom a kérdésedre, sok sikert!
2011. jún. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!