Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a leghatásosabb fogyasz...

Melyik a leghatásosabb fogyasztószer?

Figyelt kérdés
Melyik a leghatásosabb dogyasztószer? Már sok mindent kipróbáltam, de mégsem segít. Az ár nem lényeg, kérlek segítsetek!
2010. szept. 7. 14:05
 1/7 anonim válasza:
56%

Nekem a Turdó Diéta bejött.

2 hétig semmit nem ette, csak azt a turmixot ittam, lement 7 kiló.

Mondjuk utánna el kezdtem zabálni, mert nagyon sok csoki volt itthon, és a férjem folyamatosan zabál, és én sem birom ki, hogy ne egyek vele, és így valamennyi visszajött, de nem annyi, amint amennyit leadtam.

Ha utánna is meg tudod állni, hogy ne zabálj, akkor szerintem jó.

2010. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges táplálkozás sporttal kombinálva, egy életen át.
2010. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Fogyókúránál 70%-ban fontos a táplálkozás, és 30%-ban a mozgás.

De a mozgás hasznos, és fontos, nem szabad elhanyagolni, de gyorsa, látványosan nem fogysz tőle.

2010. szept. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha nem eszel semmit.
2010. szept. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pai you go-t próbálgatom, de nagyon durva, hogy mennyire elveszi az étvágyat. Hogy mennyire hatásos nekem, még nem tudom. Én eddig 5 nap alatt 1kg-nál járok. Barátnőm 16kg-ot fogyott vele, 1 év alatt sem szedte vissza. A 36napos kúra 8000ft. Hoxán találsz róla fórumot.
2010. szept. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a Reduce Fet-Fast-ot szedem.mellette tornázom és karikázom.ja és persze kevesebbet eszem.4 után semmit.Nem káros a szervezetre.Jáva tea és Zöld teáttartalmaz ami csökkenti az étvágyat és vizhajtó hatása van.Ezt tudom ajánlani.
2010. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
30 days nevű étrendkiegészítő. Két hónap alatt csökkent a "kerületem" két ruha méretet :) Lehet Dm-ben is kapni, de azt hiszem neten is rendelhető, és annyira nem vészes az ára. Sok sikert!
2010. szept. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!